Večerja

neznan uporabnik

13. jan 2008 18:29

priporočam ovsene kosmiče na vodi, pa kakšno rozino vrži not,to ponavljaj sedem dni zapored, nato pa začni znova isto. <<<<<<<<<<<<<<<<<< po nekaj dneh se boš zbujala prenovljena,,seveda tudi čez dan ne smeš zlorabljati hrane. Pa lep pozdrav. wran

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

13. jan 2008 18:53

Se ti tako hraniš? Ognjič

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

13. jan 2008 19:02

WRAN51 je napisal/a:
priporočam ovsene kosmiče na vodi, pa kakšno rozino vrži not,to ponavljaj sedem dni zapored, nato pa začni znova isto. <<<<<<<<<<<<<<<<<< po nekaj dneh se boš zbujala prenovljena,,seveda tudi čez dan ne smeš zlorabljati hrane. Pa lep pozdrav. wran
Ja, jaz bi se zbujala predvsem brez energije. Kakšna dieta je pa to? Jelenckova

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. jan 2008 19:18

Hehe, ežoj, midva sva podobna, samo da si ne rečeva, da bo eno jabolko dovolj... Najprej si rečeva, še nekaj bi, pa še nekaj, pa še nekaj... Jogurt, sladkarije, zadnje čase pogosto tortilja čips in kaka sirova omakca zraven,... No, kaj sladkega je praktično obvezno... Sadja pa sploh ne štejem, to je tako, mimogrede... Veri

neznan uporabnik

13. jan 2008 19:53

ognjič ,,umiri se in deluj blagodejno,vsestransko, saj to so čudovite lastnosti ognjiča. wran

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

13. jan 2008 19:58

Potem je pa zadnji čas, da se temeljito namažeš z ognjičevo kremo povsod, si skuhaš močan čaj iz ognjiča, pa še enkrat čaj...morda ti bo kaj pomagalo! Ognjič

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

14. jan 2008 20:36

Zaj, ko sn že v letah in mi gre vedno bol na otročjo, večerjam čokolino z 12 vrstami žitaric. Zaspim ko dojenček. tumpika

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

24. jan 2008 12:26

Joj, to je pa tako naključje. Tale tema namreč, sem ravno hotela odpreti nekaj podobnega. Pri nas imamo sedaj rdeči alarem, nujno stanje,... Fant ima namreč visok krvni tlak, sicer ne preveč, ampak dovolj, da sva začela spreminjati način prehranjevanja. Tukaj se pa pojavi problem, je namreč zelo izbirčen, tako da sva imela do sedaj za večerjo jogurte s kosmiči ali sadjem, vendar bi rada pripravila še kaj lahkega, kar zbija krvni tlak. Danes sem se odločila za pečene jabolke v pečici, za jutri pa še ne vem, ker ne je žgancev, pa polente, kobenih kaš,... A ima kdo mogoče kakšen predlog??? Bi lepo prosila Aja, poleg večnega jogurta je prinas pogosto za večerjo zmiksano sadje, pač kar je pri roki vržem v multipraktik. Včasih naredim palačinke z marmelado, potem pa zmanjka idej in jovo na novo :) Lep dan vsem (v Ljubljani mamo pa že 2 dni sonček, končno) tamara

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

24. jan 2008 12:35

ežoj stara

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

24. jan 2008 12:39

Kar ostane od kosila. Pa vsak si postreže sam - od tega pa ne odstopam.

Sicer jim pa tako ali tako drugače vsem zamikam rit.

stara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti