Dragoceni pogled v človekovo telo

zakosek  

član od: 25.10.2007

sporočila: 27

29. jun 2010 7:25

Zanima me,če ima kdo pozitivne iskušnje z AMSAT pregledom Je mogoče res vstran vržen denar lp

temba  

član od: 7.10.2006

sporočila: 92

29. jun 2010 19:02

Jaz sem pa mislila, da boste govorili o razstavi teles "bodies revealed", ki je trenutno v Zagrebu! Pozdrav in brez zamere Temba temba

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

30. jun 2010 13:59

Po mojem je odgovor v ponovno najdenemu upanju, ko ti uradna medicina ne daje odgovorov in si po pogubni diagnozi bolj ali manj prepuščen samemu sebi. Alternativa te sprejme odprtih rok ( res tudi zaradi denarja) vem pa, da na dolgo in široko razpravlja z bolniki o njihovih težavah, jim odpira optimizem in tako tudi lahko aktivira notranje mehanizme za borbo za življenje. To dejansko lahko pomaga. Nihče namreč ne more napovedovati koliko je organizem resnično bolan, ali ima še kakšne rezerve. Mojemu očetu so po kapi prerokovali le še teden dni, živel pa je priklenjen na posteljo dobrih sedem let. Bolniki smo pač sestavljeni iz fiziološkega in psihološkega dela. Zanemariti enega lahko prinese hude posledice. Zamerljivost in vzvišenost medicinske stroke do alternativcev je = kot vzvišenost taistih do bolnikov....potem pa imamo afere. Ja tudi tako se pokaže, da so določeni ljudje res Slovenjceljni. Sicer pa ali ni že Vandot v Kekcu svojemu junaku položil na usta stavek : za vsako bolezen nekje rožca raste.. ( se opravičujem, če ni bilo čisto točno tako, bi že rabila rožco za moj spomin). kara

nina _  

član od: 31.10.2008

sporočila: 156

1. jul 2010 14:50

temba je napisal/a:
Jaz sem pa mislila, da boste govorili o razstavi teles "bodies revealed", ki je trenutno v Zagrebu! Pozdrav in brez zamere Temba temba
Zelo priporočam! Kar se pa tiče ostale debate... ne vem ali imate vse res tako slabe izkušnje z zdravniki ali pa na vas malce vpliva tudi vso to medijsko napihovanje? nina _

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti