Dragoceni pogled v človekovo telo

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. jan 2008 22:34

A to so pregledi telesa z računalniško analizo? Tisti ki odkrijejo bolezen preden se pojavi? V januarski Naši ženi je članek o sistemu Oberon, ki vam pove, kaj je s telesom narobe. To je pa tako fino, da sploh ne vem kaj ljudje hodijo na CT, MR, rentgen Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

11. jan 2008 22:52

Danes sem za ta pregled prebrala v Totalu. Isti naslov in isti znesek 11o evrov, vendar s kupomon iz časopisa. Me pa res zanima, če je kdo že dal to čez. buča

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. jan 2008 22:53

Jasno je, da če bi bilo res tako kot piše, potem ne bi bilo bolnih niti čakalnih vrst za diagnoze. Niti pregledov kot je gastroskopija ipd. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

11. jan 2008 22:57

Če ne veš, kaj bi as 110€, je to en način, kako se jih znebiti. Obstaja pa še kak milijon boljših. rimljanka

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

12. jan 2008 0:01

Jah brezveze pomojem. Če bi vsakega od nas ta hip pregledali bi našli neko anomalijo. Taki celotni pregledi se mi zdijo popolna traparija in še več razloga za sekiranje. Mogoče je to kul za hipohondre zame pa ne hvala! Urša

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

12. jan 2008 3:02

Neumnost in dober biznis. Nasja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

12. jan 2008 5:04

Moja mam je imela pred leti prometno nesrečo. Vse se je relativno dobro končalo, je pa začela nenormalno hujšati. Ker pri nas niso ničesar našli, ji je teta v Zagrebu zrihtala en pregled v bolnišnici Rebro, ki je elektronski in traja uro in pol, pregledajo pa celo telo,vsako mišico, kost alji celico. no, domov je dobila izvid, kjer je pisalo, da je vse v redu, da pa naj gre ne pregled vratnih bezgavk. Ko je pregled opravila, so ji svetovali operacijo. Odločila se je in jo opravila, po tistem je bilo spet vse v redu.

Sedaj pa ne vem, če je to enak pregled ali pa kaj derugega. Tudi tam je morala plačati, samo se ne spomnim, koliko.

Kyara

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

12. jan 2008 12:40

Na prejšnji strani je povezava na naslov AMSAT....

Bila sem na tem pregledu in moram reči, da sem podala od svojih podatkov le ime in priimek ter datum rojstva.

Vse analize in predlogi zdravnika so bili osupljivo točni. Predlagal mi je celo analizo krvi zaradi ščitnice, ker se je tam pokazalo potencialno žarišče.

In kaj je bilo? Ena od vrednosti tistih hormonov je odstopala od normalne nenormalno  veliko. Sedaj to uravnavam s tabletami in je bolje.

Pa še nekaj takih pokazateljev je bilo, ki bi drugače ostali skriti in bi določene znake oziroma slabo počutje pripisovala čemu drugemu.

Jaz sem pozitivno presenečena nad tem pregledom.

titta=

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

12. jan 2008 15:07

Oberon, ki se pojavlja pod različnimi imeni kot n.pr. diagnostika IMAGO, računalniška diagnostika. O takem diagnosticiranju je več napisano pod: http://www.iridodiagnostika.com/racunalniskadiagnostika/ AMSAT je zelo podobna zadeva. Škoda denarja ! Lili lili A.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti