Stare obleke

catcat  

član od: 23.7.2011

sporočila: 148

11. jan 2012 17:46

vprašaj kake prijatelje ali sorodnike, če kdo potrebuje. pri nas uporabne cunje tako potujejo okoli

catcat

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

11. jan 2012 17:57

Vidim, da nas je kar nekaj, ki podobno razmišljamo. Razne organizacije so nekako zadnja izbira, ker bi rada stvari dala nekomu (direktno), ki jih res potrebuje. Problem je v tem, da sem se sem preselila predkratkim in ne poznam veliko ljudi, sploh takšnih, ki bi kaj potrebovali. Zato sem se spomnila na forum, če slučajno kdo tukaj ve za koga.

Prijatelji in znanci, hmmm, mislim, da si vsi lahko privoščijo nove kavbojke, itd... mogoče pa je kdo, ki si tega ne more.

No, če kdo ve za koga, naj pošlje zs, drugače bom pač čez ca. 14 dni stvari odnesla na Karitas ali kaj podobnega.

 

hvala

tamara

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

11. jan 2012 17:58

Nekaj blokov nas je, ki že dalj časa prakticiramo oddajo odvečne robe ob smetnjakih, lepo v škatli, popisano. Pazimo le, da odložimo po jutranjem odvozu smeti. V eni uri je  vse pobrano, odpeljano...

 

lp

mzm

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

12. jan 2012 12:22

Decembra sem peljala nekaj tetinih oblačil na RK. Oblačila so bila dobro ohranjena in topla. Ko sem prišla tja nisem bila deležna ravno toplega sprejema, kot da jim je skoraj odveč,če nekaj prineseš.Nevem kaj sta ti dve ženski sploh počeli tam?!

paulina d

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

12. jan 2012 12:43

Jaz imam z RK zelo pozitivne izkušnje, vedno so bili vsega veseli. So pa Humana zabojniki bolj priročni za tiste, ki nimajo časa ali volje, da bi se dogovarjali z RK (pri nas je pač tako, da lahko prideš ob določenih dneh ob določeni uri, pa še gospo je treba poklicati, da pride do skladišča). Tudi sama sem kdaj kaj vrgla v Humano.

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti