Stare obleke

nonica  

član od: 19.11.2007

sporočila: 105

11. jan 2008 20:23

Loni, hvala. nonica

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

11. jan 2008 21:13

midva stare cunje, ki jih ne bova nosila, nekaj dodajo moji stari in jih dava v sodražico k eni familiji! lp tanjaj

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

11. jan 2008 21:18

Pri nas nesemo obleke, čevlje, igrače itd. na Rdeči križ. Ni nobenih pogojev glede predhodnega čiščenja, saj zaposleni prinešeno v zbirniku selekcionirajo in zložijo po številki (namenu).

Anja

fleur  

član od: 28.4.2006

sporočila: 169

11. jan 2008 23:18

No če smo že pri oblekah. Mogoče veste kje bi se dalo dobit obleke iz 60ih? (za mary poppins) fleur

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

12. jan 2008 6:36

Jaz uporabna in čista oblačila odnesem eni družini, kjer imajo 9 otrok vseh starosti, pa ata in mama, pa dedek in babica, pa njihova teta in prastarši., tako da v hiši živi 16 ljudi. Vse prav pride, tudi kakšen še dober strojček, ki smo se ga naveličali. Tudi prijatelji in sosedi nam nosijo in včasih skupaj kaj odpeljamo tja, da ne bodomislili, da sem sama uporabila njihove stvari. Kyara

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. jan 2008 10:55

Sama svoje in sestrine dam na kmetijo, kjer imajo tri punce v starosti od 14 navzdol, pa še njihova mamica jih je vesela. Od moških pa gre vse za brezdomce. Loni Makaroni

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

12. jan 2008 16:16

hoj! v prozorno vrečo ( lepo zloženo) in poleg kontejnerja. čez pol ure že izgine. ko sem pred par dnevi nesla možev star montgomery , je prikolesaril možakar, ki ni niti počakal, da bi se oddaljila. je kar takoj vrečo odprl, in si začel zadevo ogledovati ; sva "vrgla še eno debato" o tem, a mu bo prav ali ne. na koncu ga je zadovoljno odnesel. GOSPAKATJA

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. jan 2008 17:11

GOSPAKATJA je napisal/a:
hoj! v prozorno vrečo ( lepo zloženo) in poleg kontejnerja. čez pol ure že izgine. GOSPAKATJA

 

Zelo odvisno kje je ta kontejner. V našem "dislociranem" naselju so skoraj same nove hiše, prebivalci večinoma  iz srednjega  ali zgornjega plačilnega razreda in delavci pridnih rok, ki bi jih bilo sram pobirati oblačila pri kontejnerju. Že večkrat je kdo ob kontejnerje postavil vreče s starimi oblačili,  tam so stale vse dokler jih ni kdo drug vrgel v kontejner. Isto se je dogajalo s kakimi odvečnimi aparati, igračami  in podobno.  Edino odvečne rože gredo v promet.

Zato pa, preden pustite oblačila ali karkoli uporabnega zraven kontejnerja, premislite kakšne stanovalce ima okolica.

Cila

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

12. jan 2008 18:08

jaz v sloveniji oddam robo v mekinjški samostan sestram uršolinkam, ki so zelo povezane tudi z drugimi "redovi" in skupaj kaj hitro razdelijo igrače oblačila in obutev!torej mogoče ni slaba ideja da se obrnete na vaškega-lokalnega župnika, ki gotovo ve, če ej v vaši bližini kdo ki bi to potreboval! plopsa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti