Pogostitev sodelavcev ob upopkojitvi

rezika  

član od: 31.10.2007

sporočila: 45

tema odprta - 10. jan 2008 19:32 | ogledi: 2.868 | odgovori: 2

Ko odhajam v penzijo, želim sodelavce ob slovesu pogostili in to kar v službi v času odmora za malico, ker popoldne je težko, saj imajo različne obveznosti. Mogoče ima katera kakšne izkušnje in mi lahko svetuje, kaj naj pripravim kot mestno jed, solato in za sladico.

Najlepša hvala!

rezika

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

10. jan 2008 19:41

Čao, recimo obloženi kruhki, kanapeji, sirne plošče, morda različen kruh in več vrst namazov, poleg pa kakšne mešane solate ala francoska ipd. Za sladico domači piškoti, morda kakšna rulada, rezina, celo torta, sadje? Odvisno od časa, kako boš zadeve dostavila v službo, kako boš lahko postregla, koliko vas je ...itd. Pri nas prakticiramo tako kot sem napisala, včasih se zadevi pridruži še kaka razkosana piška, krača (imamo dobrega soseda, kjer vse to sproti spečejo in tudi razrežejo, tako da prineseš v pisarno še toplo), kaj vloženega, morda celo pečena paprika. Lep pozdravček, S.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

10. jan 2008 20:08

No, pred kratkim je šla kolegica v pokoj in je imela - catering, res pa je, da je bilo cca 50 ljudi. Prinesla je le pijačo in spekla potico ter baklavo. Ne se preveč matrat... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti