Kartica metro - registracija

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

tema odprta - 8. jan 2008 16:27 | ogledi: 22.672 | odgovori: 32

Ko sem se poiskušala registrirati na strani metro.at s šifro kupca, ki je napisana na moji kartici, mi j evrnilo odgovor, da me ni v bazi uporabnikov. Res je, da me že kar nekaj časa ni bilo v Metroju, sedaj pa bi spet rada šla. Mi zna kdo pomagati. Kaj moram narediti oz. kaj moram imeti s sabo ko bom šla v Celovec v Metro. Hvala.

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

8. jan 2008 16:37

Jaz vedno vpišem: 10 1234567, pa dela. :) Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. jan 2008 19:27

Moje izkušnje iz Gradca kažejo, da je kartica, ki jo imaš, dovolj, ob vstopu v trgovino jo pokažeš in če kaj ni v redu, takoj uredijo. Pri meni neki podatki niso "štimali", pa je bilo vse urejeno v dveh ali treh minutah. Mamamia mamamia

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

11. jan 2008 15:52

Če si bila v Metroju nazadnje še pred uvedbo davčnih številk za zavezance, vzami zraven registracijo le-tega, žig od firme, staro kartico, priglasitveni list in obrtno dovoljenje. Ti takoj naredijo novo kartico in lahko vse stvari, ki jih lahko uporabiš za firmo plačaš brez ddv-ja. jass

brza  

član od: 18.11.2006

sporočila: 54

11. jan 2008 15:59

Moja mama je vseskupaj uredila preko telefona. Če te zanima, jo lahko vprašam za kontaktno osebo. Vem da je gospa in da govori slovensko, ter da je klicala Metro v Gradzu, kaj več pa ne. Smo pa kartice dobili na dom. lp brza

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

11. jan 2008 17:40

Sem bila konec novembra v Metroju v Celovcu in je bilo vse vredu in tudi, ko mi domov pošiljajo novice preko maila, odtipkam št. in deluje.

sabis  

član od: 4.9.2001

sporočila: 1

21. jan 2008 13:12

pozdravljeni, zanima me nekaj.. ali lahko dobijo metro kartico za Avstrijske trgovine METRO tudi fizične osebe... ena znanka mi je pravila, da je preko spleta, mislim da metro.at naročila kartico, navedla neobstoječe podjetje in je dobila kartico... ni pa šla še z to kartico v Avstrijo... Ali mislite da je tam nakup sploh možen? Ali potrebuješ prvič kakšen dokument firme (npr. obrtno dovoljenje ipd.) Hvala. sabis

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

21. jan 2008 16:59

Sabis, nobenega dokumenta ne potrebuješ, s kartico le vstopiš v trgovino in jo pokažeš pred blagajno, preden ti začnejo čekirati izdelke, plačaš pa tako z gotovino (ali pa z neko avstijsko plačilno  kartico, za katero predvidevam, da  je nimaš - je tudi jaz nimam in tako ne vem točno, katera kartica je to). Smo tudi mi naročilo to kartico, pa je zelo dolgo ni bilo in smo že obupali.Sva pa kartico naročila na ime in priimek (in ne na d.o.o., ker prej nisva vedela, kako je s plačilom). Pred dnevi pa so naročene kartice prišle iz Maribora, na moževo ime, s pripisom SP. Očitno je bistveno le, da izpolniš vse podatke, četudi so izmišljeni in čez čas dobiš kartico. Smo pa v soboto že prejeli njihov reklamni katalog. kača

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

21. jan 2008 19:18

Hvala za vse predloge. Ker mi z njihove strani iso odgovorili, sem naslednji dan pobrala vse potrebne dokumente in odšla v Celovec po nov mešalnik, ki je bil tedaj v akciji. Na blagajni ni bilo nobenih problemov in nato sploh nisem spraševala naprej. Prijaviti se še danes ne morem a si pomagam s kodo, ki jo je napisala sonchika.

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

22. jan 2008 0:14

Vas berem in ne vem ali je metro trgovina ki se zdej imenuje mana,ali je to neka druga.Če ni mane bi vas prosila če mi katera(i) napiše kako pridem na njihovo stran .Hvala v naprej in LP. golubić

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

22. jan 2008 4:01

Ne, Golubić, to ni Mana. Metro je veletrgovina, kjer prodajajo vse, samo avtov ne. Ali pa morda že? Imajo od špecerije, pohištva, cunj, bele tehnike, elektrike in elektronike...... Meni najbližja je v Gradcu, prin nas pa te trgovine ni, mislim na Slovenijo. Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti