Službena malica za rojstni dan

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. jan 2008 11:27

Kadarkoli tule kdo sprašuje, kako se pripravi službena zabava za rojstni dan, vedno svetujem: katering, katering, katering. Oni pridejo, prinesejo in odnesejo - in na takšen način prihranijo slavljencu marsikatero muko v smislu logistike in štetja posod. Lahko tudi sama dodaš kakšen namaz, za home-made-touch pa dodaš sladico (lahko tudi tri, če si pri volji). Pojdi raje lepo k frizerju in vizažistu, briljiraj in šarmiraj sodelavce, ker strošek kateringa +frizerja bo še vedno nižji od stroška tvojih nakupov (ti kupuješ po maloprodajni ceni, katering pa na veliko in tudi bolj ekonomizirajo porcije). Pa lepo praznujte. Vendelina jr.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. jan 2008 11:32

Vendelina, imaš prav. Sama naročim pizze v Foculusu, le sladica je moja. Loni Makaroni

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

10. jan 2008 17:50

Saj katering je OK, ampak z namazi pa tudi ne bo toliko dela. Peki kruha se bom odpovedala, sladice bodo tudi pripravljene dan prej. In sodelavcev ter sodelavk ni preveč, se da obvladat . LP, Stanka

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

10. jan 2008 18:47

stanka,

meni se zdijo tvoje ideje čisto ok. Pa sama tudi najbolje poznaš svoje sodelavce in veš, kaj bo najbolj vžgalo.

Kar se pa tiče narediti sama ali catering, sem absolutno za taprvo, ker je mnogo bolj pristno in iz srca. Sploh če imaš čas, da pripraviš, in če uživaš v tem.

Anja

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

10. jan 2008 19:40

Katka, ravno gledam povezave. Njami! Se ti javim. Anja27, ja, razmišljam enako LP, Stanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti