Pletenje

veverica cak  

član od: 9.10.2004

sporočila: 299

16. jun 2009 12:05

Živjo,

izkoriščam kar tole temo...

Ob selitvi imamo za oddati kar nekaj volne za pletenje (klobke so različnih barv in debelin). Gre za volno kupljeno pred časom v industrijski prodajalni Rašice. Volno smo sami vseskozi uspešno uporabljali za ročno pletenje.

Če katero zanima, naj mi prosim sporoči na ZS. Sem iz LJ. Oddali bi jo radi v roku enega tedna.

lp veverica cak

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. jun 2009 12:16

Mogoče bi bilo koristno vprašati v kaku ustanovo, kjer imajo delavnice. Na psihiatrijah imajo delovne terapije.

Sama sem že navezala stike ...

F r i n a

veverica cak  

član od: 9.10.2004

sporočila: 299

16. jun 2009 12:37

Točno, tega se pa nisem domislila. Ponudila sem že lutkarju, ki pravi, da z volno žal ne dela in bo vzel le ostanke blaga. Frina, mi lahko prosim posreduješ kontakt, če ni zasebne narave seveda. Na ZS?

lp veverica cak

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

18. jun 2009 7:23

vevrica cak poslala sem ti zs, če je stvar še kaj aktualna. prosim sporoči priv priv

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

6. jan 2010 20:49

Doma imam staro knjigo vzorcev pletenja, kvačkanja, osnov obojega, pa nekaj krojev je noter..knjiga ima več kot petsto strani, je pa brez platnic, v slovenskem jeziku, manjka pa spredaj kakih 70 strani. Rada bi vedela, katera knjiga je to, pa ne vem, če mi bo uspelo....

neika

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

6. jan 2010 20:53

O, bo. Naredi fotografije nekaj tipičnih strani in jih pokaži tukaj (ali v albumu), skoraj zanesljivo bo katera prepoznala knjigo. Pomemben je še format knjige. A na zadnji strani pa ni nobenih podatkov? Včasih so tam....

rimljanka - zasebno mnenje

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

7. jan 2010 17:43

Na našemu koncu je ena gospa ,ki ima domačo,zelo kvalitetno volno (umazano belo in sivo) Sama jo že nekaj časa kupujem pri njej,lani pa sploh ,ker smo štrikali nogavice za darila,cena pa se mi zdi da je okrog 20€ z kg jampina

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

25. dec 2010 22:23

rimljanka je napisal/a:

O, bo. Naredi fotografije nekaj tipičnih strani in jih pokaži tukaj (ali v albumu), skoraj zanesljivo bo katera prepoznala knjigo. Pomemben je še format knjige. A na zadnji strani pa ni nobenih podatkov? Včasih so tam....



rimljanka - zasebno mnenje

 

 

šele zdaj sem našla tale svoj star post, nisem bila pozorna na odgovore. Knjiga je nekoliko večja od A5 formata, je v zelo ubogem stanju, mama pravi, da naj bi imela zelene platnice, ne spomni pa se naslova in avtorja. Debela je kake 5 cm.

 

če pa bi znala tu gor nalagat slike, bi pa poskusila poslikati in naložiti.

 

p.s.

mislim, da mi je uspelo najti knjigo - dve levi dve desni od  Ide Marinčič. Slučajno semkliknilana en link,kjer je slikana notranjost....

 

v glavnem, v knjgi je ogromno vzorcev, rada pa bi jo dopolnila. 



neika

Sporočilo je spremenil(a) neika dne 25.dec 2010 22:29

lipa1  

član od: 19.10.2007

sporočila: 193

25. dec 2010 23:27

Čeprav imam iz svojih mladih let kar nekaj knjig, sem zadnjič v bukvarni našla ravno knjigo Dve desni dve levi, katero navaja Neika. Je iz leta 1973, izdala jo je Založba CZNG. Ima baje nove platnice, ki so  bronaste barve in cena je bila zanemarljiva 1 Eur. Ohranjena je zelo dobro, sem imela občutek, ko sem jo listala, da je ni še nihče prelistal, kaj šele uporabil.

 

Sem na voljo če kaj potrebuješ iz te knjige.

 

 

 

 



lipa1

Sporočilo je spremenil(a) lipa1 dne 25.dec 2010 23:29

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti