Ste že podrli jelko?

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

7. jan 2008 6:14

Tudi mi imamo še en božič in novo leto, smrečeca pa ostane tja do konca januarja.

čestitam vsem, ki danes slavijo Božič, naj bo prav tako lep in miren, slavnosten, za mizo pa vem, da bo bogato in razkošno, kot se spodobi!

Kyara

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

7. jan 2008 6:29

tudi naša jelka še stoji in mislim da bo krasila dnevmno sobo vse do svečnice. tistim, ki pa so včeraj praznovali božič, pa vse lepo v novem letu. m.schafe

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

7. jan 2008 6:35

Mi smo pa jelko "razprazničili" že v soboto. Zelo rada se vrnem na normalen tek življenja, smo pospravljali, tako je tudi jelkica šla v klet čakat naslednji december. Pa tistim, ki danes praznujete želim vesel in blagoslovljen božič. Pozdravček!

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

7. jan 2008 6:58

Svečniica je tista, ko podiramo in pospravljamo smrečico. Ta je edina, ki je ostala in spominja na Božič, pa tudi jaslice na omari, drugače pa je hiša že zadihala v novo leto, še celo okna sem oprala, zavese....

 

To vam moram povedati.

Ko je bila moja oma še v svoji hiši, sem ji okrasila s smrečico en prostor, imenovan veranda. Oma se je v tej hiši zadrževala 99 % le v kuhinji, na verandi morda le 2 x letno.

No, štos je v tem, da sva eno leto smrečico pospravljali nekje julija, zvečer, da si sosedje ne bi kaj čudnega mislili....

titta=

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

7. jan 2008 7:23

Danes bom pričela pospravljati božične okraske, smrečica bo ostala še kak dan.

Vse dobro tistim, ki praznujete danes in naslednje dni!

kobra 1

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

7. jan 2008 7:25

Mi še nismo, ni bilo časa, ker smo imeli cel vikend obiske. Jaz tudi želim lepo praznovanje tistim, ki danes praznujejo. Jelenckova

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. jan 2008 7:26

Pri nas jo tudi imamo do svetih treh kraljev, pri mami, kjer so tudi jaslice, pa jo imamo do svečnice. Loni Makaroni

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

7. jan 2008 7:46

Mi smo jo pa navadno imeli do valentinovega, vendar pa mislim, da bo letos postavljena do konca februarja, ko slavi še zadnji družinski član pred pomladjo. Vem, da to ni ravno v duhu božiča, ampak kaj morem, če mi je ta bižična dekoracija tako všeč................... katjushka

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

7. jan 2008 7:57

Pri nas bo šla danes, pač po svetih treh kraljih. Ker imamo svežo smrečico (tisto nordijsko, ekološko - da ne bo pripomb), ki je tudi kar velika (do stropa) jo je treba pač pospraviti v "ta kratkem roku". Pa tudi - praznikov je konec, nanje bodo do svečnice spominjale le še jaslice. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti