Kam vas zebe ?

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

6. jan 2008 18:03

Klasika - zebe me v noge... Vedno mi je bilo smešno, ko mi je mož rekel, da imam mrzlo zadnjico... Sem mislila, da pač zaradi slabe prekrvavitve, ker imam pač nizek pritisk... Potem, pa sem prišla do (pravilnega) zaključka, da zato, ker je "zašpehana", špeh pa je seveda slabše prekrvavljen kot mišična masa!? veverica

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

6. jan 2008 18:21

Noge že od nekdaj,po trombozi pa so se pridružile še roke,ki so bile prej vedno tople.Bi pa blo super,če bi kdo izumil ščitnike za nos ta je vedno mrzel kot,da bi bil v hladilniku chappy

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. jan 2008 18:30

Mene pa v prste na nogah in nos. Sem v tistih letih ko so na vrsti valunge,najhuje je ponoči,tako se odkrivam in se hladim,nos pa pokrivam ,da mi ne zmrzne. lp goga

ANŽA  

član od: 20.11.2006

sporočila: 45

6. jan 2008 18:35

Jaz sem tudi zmrznjena v roke in nos, kot Simona 84. Ni tako toplih rokavic, da se mi segrejejo roke. Prsti na rokah mi zmrznejo, tako da imam prav otekle dele in me zelo bolijo. Ko se mi pa roke segrejejo me pa srbijo za znoret. Probala sem že različne kreme pa nič ne pomaga. Če ima katera kakšen nasvet, kar z besedo na dan. lepo se mejte pa čim manj mraza. ANŽA

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

6. jan 2008 18:44

 enako kot ANIŽA. Drugače lažje prenašam mraz kot vročino in ni lepšega kot zima nekje visoko v gorah ali vasica ovita v snežno oddejo.

kobra 1

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

6. jan 2008 19:07

Take ščitnike za nos bi si lahko zaštrikale, jeli? Zaj pač šal namotat okoli vust pa nosa, pa samo ouke vun gledajo, vam rečem, niše me ne spozna, pa v umetne zobe tudi nena zebe več. tumpika ma vas rada

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

6. jan 2008 19:11

Mene pa najbolj zebe okrog pasu, tako da nosim topel pas, ki pokriva samo hrbtni del in seveda brezrokavnik, ta je obvezen. Drugače pa lahko grem ven tudi pozimi v kratkih rokavih, kar tudi večkrat naredim če pometam okrog hiše. Soseda me vedno pošilja v hišo, pravi da jo zebe ko me gleda. Smo pa res različni in kar prav je tako. . daga

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

6. jan 2008 19:16

Mene najprej zebe v noge. In če ne pohitim z ogrevanjem, se prehladim. Zato sem še pred dnevnikom "zrihatna" za spanje in zavita v toplo odejo. Me pa tudi kaj drugega pogreje, če ne politiki pa kdo drug . . . . . mamka

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

6. jan 2008 19:44

ANŽA je napisal/a:
Prsti na rokah mi zmrznejo, tako da imam prav otekle dele in me zelo bolijo. Ko se mi pa roke segrejejo me pa srbijo za znoret. Probala sem že različne kreme pa nič ne pomaga. Če ima katera kakšen nasvet, kar z besedo na dan. lepo se mejte pa čim manj mraza. ANŽA

 

Joj ne govori, imam enake težave. Še skozi rokavice me roke takoooo bolijo, da skoraj umrem. Pečejo, srbijo, so vse modre, oluščene... Da ne govorim kakšne so težave, ko hočem zvečer zaspat! Tako me bolijo, da komaj, komaj zatisnem oči.

Lep dan in veliko se smejte

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. jan 2008 19:53

Mene če kaj zebe, se takoj utrurim tja k možu, da me greje. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti