Pelin - nujno

SANITETA  

član od: 5.7.2005

sporočila: 92

tema odprta - 5. jan 2008 11:21 | ogledi: 1.772 | odgovori: 4

Nujno potrebujem  večjo količino pelina /1 večja papirnata vrečka /   . Lepo prosim, če ga kdo ima in ga je sušil v l.2007 - ne sme biti star, prosim če mi ga lahko odproda ali odstopi  !  Bom zelo hvaležna in se vam  že sedaj najlepše zahvaljujem za pomoč ! Oglasite se prosim na ZP !

V TRGOVINAH IN LEKARNAH SE GA NE DOBI !

Vsem želim eno lepo, prijazno in predvsem zdravo novo leto !

saniteta

Temo je spremenil(a) SANITETA dne 05. jan 2008 12:19:02

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

5. jan 2008 13:57

Joj, škoda. Ko bi bila to vedela lani, bi ti ga spravila, tako sem si pa glavo razbijala, kam z njim. Še na kompostnik se ga ne upam dajati, se bojim, da ga deževniki ne bi bili nič veseli. Je šel kar v gmajno.

Spomni me drugo leto, ko bo čas za obiranje, če ga boš še rabila. Imam par grmičkov in ga bo gotovo dovolj.

Cila

SANITETA  

član od: 5.7.2005

sporočila: 92

5. jan 2008 14:48

Hvala , Cila ! Se priporočam, vendar bi ga nujno potrebovala tudi sedaj . Morda kdo vendarle ve kje bi se ga dalo dobiti . Hvala za vsak namig !

 

saniteta

gasperp  

član od: 21.1.2007

sporočila: 86

6. jan 2008 15:34

Verjetno ga imajo v samostanu v Pleterju, sam po moje je kar drag. gasperp

SANITETA  

član od: 5.7.2005

sporočila: 92

8. jan 2008 12:16

Gasperp,hvala za namig! V Pleterjah ga nimajo, pač pa ga imajo v Zeliščni lekarni v samostanu Stična v zadostnih količinah. So zelo prijazni in pošljejo tudi po pošti. Cena je okoli 3,5 E za 100 g.Samo kot informacija.

 Lep pozdrav vsem !

saniteta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti