Kataloška prodaja

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

5. jan 2008 15:35

hoj! "po laško" je ena veliika spodnja rjuha, čez ena veliiika zgornja rjuha, še čez ena ( 270x240 ) lahka dekica, potem pa odvisno od mraza, ali pregrinjalo ali polnjeno in prešito pregrinjalo ( spet 270x240 ), ter po dve blazini - ena velika a malo polnjena in ena manjša. takih kompletov nekerman in quelle nimata. ima pa jih le redoutte. GOSPAKATJA

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

5. jan 2008 15:51

Tudi jaz sem že kupila posteljino preko neckermanovega kataloga in je v redu. Kupila sem mečkanko in flanelo in sem z obema zadovoljna. Dipsi

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

5. jan 2008 16:35

Preko katalogov kupim večkrat perilo za fanta in zase, posteljnina je bila vedno v redu, kakšne brisače, serviete tudi, hlač zase si ne upam naročiti. Saj vem, da lahko vrnem, ampak vseeno še nisem naročila. Sedaj si že ogledujem nova kataloga in se sprašujem, kako uspe Neckermanu in Quelleju poslati istočasno. S težavo sem oba kataloga in še vse ostalo spravila iz nabiralnika. Negativna izkušnja je bila samo s kompletom nekih ponev, ki sem jih naročila s prijateljico skupaj. Najprej je bilo napačno naročeno, po zamenjavi in dodatnih stroških pa je bila še kvaliteta slaba. Lp! riba-ribica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. jan 2008 16:40

Jaz sem kupila nekaj posteljnine za otroka in nimam pripomb (onadva pa tudi ne :) ). Drugače ne naročujem kaj dosti, kako majico kdaj, če še tašča naroči, zdaj sem se pa zagledala v ene silikonske modelčke (spet) ... Če so pa samo 5 €, haha Atina

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

5. jan 2008 16:50

Atina, vem katere, sem jih videla, tudi prostora v omari ne potrebujejo veliko. riba-ribica

janadam  

član od: 25.9.2007

sporočila: 78

5. jan 2008 18:22

S postelnjino pri Neckermanu sem tudi jaz zadovoljna.Sem pa enkrat naročila kostimček pri Moda plus mi je bil 3x prevelki pa še nekam čudne kakovosti. janadam

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. jan 2008 18:40

Riba-ribica, meni je dal poštar kataloge kar na tla , sta tudi prišla istočasno. Hura, zdaj pa spet dva dni brskat po njih, se že veselim! katka

lipa1  

član od: 19.10.2007

sporočila: 193

5. jan 2008 19:31

Moje izkušnje z izdelki iz kataloške prodaje so pozitivni. Posteljnina -mečkanka na zadrgo izpred skoraj 5 let je več na postelji kot na omari, je takšna kot ob nakupu (Neckermann). Hlače in blazerje zase (ženske) pa najraje kupim ravno pri Neckemannu ali pa v Quelle, ne vem zakaj so mi vedno prav, pa še cenovno je ugodno. Kadar si hočem kupiti hlače v kateri od tekstilnih prodajalen imam hude težave, nazadnje so mi v Modiani trgovke znosile vse hlače moje velikosti na kup (cca 15 kom), a ravno prav na meni niso stale nobene, ali so bile prevelike v pasu ali preozke čez boke. Kvaliteta pa je glede ženskih oblačil najslabša pri Moda Plus potem je Neckemann in Quelle. Glede zamenjave kupljenih oblačil jo najbolje odnesete ti Neckemnannu, kjer lahko brezplačno vrnete izdelek v roku 15 dni, ki vam je premajhen ali prevelik in si ob vračilu naročite isti večji ali manjši izdelek, seveda brez plačila stroškov prodaje. Quelle in Moda plus nimata brezplačne menjave izdelka, vsaj tako je bilo do nedavnega. Lahko si vrnil izdelek v roku 15 dni in so ti vrnili ceno izdelka. lipa1

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

5. jan 2008 20:04

Če si pri Neckermannu VIP kupec (to postaneš, če si v preteklem ali tekočem letu naročil za več kot 80 eur blaga) lahko naročiš več izdelkov in ob prevzemu nič ne plačaš. V roku 15 dni izdelke, ki ti ustrezajo, obdržiš, in nakažeš znesek za te izdelke plus stroške kataloške prodaje, ostalo pa vrneš. 

Meni je to zelo praktično in že kar nekaj let kupujem garderobo in tudi obutev pri njih ali pri Quelle. Pa tudi pri La Redoutte se včasih kaj najde. 

emily

1821980  

član od: 8.1.2008

sporočila: 6

9. jan 2008 9:00

kar se tiče kataloške prodaje smo tudi mi zadovoljni le pazit moraš na mire ker se lahko zgodi da so modeli drugačni krajši,daljši ali kaj podobnega 1821980

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti