Salamoreznica gorenje - rezervni deli

rezika  

član od: 31.10.2007

sporočila: 45

tema odprta - 3. jan 2008 18:23 | ogledi: 6.554 | odgovori: 5

Že kar nekaj let imam salamoreznico znamke Gorenje-aluminjasti izgled, ki je lepo delovala dokler nisem rezala sir. Takrat se mi je obrabil plastični zobnik, ki ga moram po skoraj vsakokratni uporabi aparata zamenjati. Res da ni drag, a vendar je sitno vedno stroj razkopavati in menjati del. Tudi za silvestrovo, ko sem rezala pršut, je delovalo le par minut in stroj se je ustavil. Odločila sem se, da povprašam na servisu, zakaj se to dogaja, in vas , če kdo ve, ali se dobi ta del v kovinski izvedbi, ali kaj storiti. če ste imeli podobne težave?

rezika

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

3. jan 2008 19:17

Najbolje da povprašaš na servisu,še bolje je če aparat kar odneseš s seboj v njihovo servisno trgovino v Črnučah,če si iz Lj,za drugje ne vem..So mi tisti fantje pomagali že kar na pultu,pa strojček sploh ni bil iz Gorenja. anaeva

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. jan 2008 7:16

Aja, pa odprti so do petih popoldne, govorim za servis. Loni Makaroni

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 285

4. jan 2008 7:27

Običajno je potrebno zamenjati gnani in pogonski zobnik hkrati. Nikita

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jan 2008 9:39

Greš na najbližji servis omenjenega proizvajalca (nesi stroj s sabo) in tam dobiš rezervni del. Simple as that. Vendelina jr.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

4. jan 2008 14:48

Imeli smo iste težave.  Rešitev: kupili smo nov aparat druge firme, ker je bil Gorenjev prevečkrat na servisu, dostikrat niso imeli posameznih zobnikov, cel komplet je pa drag kot žafran. Pri zadnjem popravilu smo čakali 3 !  tedne, zobnikov še vedno ni bilo, takrat smo se odločili za zamenjavo celega kompleta, ker sem rezalnik težko  pogrešala.

Upam,da je sedaj z rezervnimi deli kaj bolje. So pa plastični zobniki nasploh delikatni, malo bolj aparat obremeniš, pa gre h , pa najsi bo to rezalnik, mikser ali kaj podobnega.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti