Kako ste praznovali ??!!

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. jan 2008 10:04

štorklja je napisal/a:
Uboga Jade . Veš, nam v poznih letih res ni lahko, a ne ?! Pa so zadnjič po dnevniku razpravljali o neki Jade, ki jo starost tako muči, da je na Novega leta dan poležavala do poznih jutranjih ur.... Revica ti naša *štorklja*

...........ja, pa rojstni dan praznuje dva tedna, kaj takega..... 

ežoj

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

5. jan 2008 16:08

Jade, kaj nam delaš skomine - spanje do 9h! Kaj to res obstaja, v tem svetu???:) Hehe, čez sedem let, a ne?;) Veri

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

5. jan 2008 17:05

No pa da povem še jaz mojo zgodbo.Ker mi ima mož pljučnico že od božiča, ni hotel niti slišati, da bi kam šel.Moj oče je imel na silvestrovo roj. dan, ko pa smo prišli domov sem ga dala lepo spat, vzela sabo še eno kolegico ,ker ji je šel mož tudi s kurami spat in sva šle v mesto gledat ognjemet.To je bilo moje prvo novo leto brez moža, verjetno pa ne zadnje. Bilo je sduper. lili_stef

Desire  

član od: 5.4.2007

sporočila: 50

6. jan 2008 22:50

Mamamia, sem zasledila, da si praznovala v bližini Viltuža, pa me zanima od kod si, če ni skrivnost. Jaz sem namreč selničanka in morda sma celo sosedi, hahaa. Desire

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti