Kako ste praznovali ??!!

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

3. jan 2008 13:40

Tudi mi smo praznovali doma, pred obema praznikoma sem bila v službi do štirih, tako, da se mi res ni dalo it vn. Pa smo se imeli vseeno res lepo. Zvečer smo pri tastu in tašči zmolili približno eno uro. Potem smo šli gor v naše stanovanje, si skuhali večerjo. Zelo dobro jedli, sicer klasično kosilo, a vsi zadovoljni. Večer oziroma noč preživeli ob glasbi, igranju taroka, smehu. Veliko smo tudi plesali. Ob polnoči smo nazdravili vsak s svojim šampanjcem. Imeli lasten ognjemet, nato pa smo še tri ure igrali tarok. Meni so ti prazniki res lepi, ker so družinski, si res vzamemo čas za svoje. Vsem želim lepo, predvsem pa mirno leto 2008! Malčica

Talija  

član od: 12.9.2005

sporočila: 171

3. jan 2008 14:50

Pri bratu v mojem domačem kraju, novo leto pa nas je ujelo na mostu čez Savo, tako da smo (bilo nas je 6) morali ustaviti. Nadaljevali na prostem, kjer smo se dobili še s tremi sestrami, plesali dokler je igral ansambel. Vsem zdravja in sreče v novem letu. Lp Talija

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. jan 2008 16:05

V bolnici. Veri

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. jan 2008 19:07

regina je napisal/a:
Praznovali v družinskem krogu pri sorodnikih, polnoč preživeli zunaj z njihovimi sosedi, po šampanjcu in voščilih tudi imeli ognjemet z raketami, skupaj smo zaplesali v novo leto ter se veselo imeli do štirih zjutraj. Mamamia, nismo sicer bili v teniški hali, smo pa bili blizu in tudi mi uživali ob pogledu na ognjemet pred halo. Mogoče pa sva bili v istem kraju? Lep pozdrav! regina

 

Nismo bili v hali, ampak v enem manjšem klubu (ob katerem je sicer balon) oziroma v lokalu, ki je sestavni del klubskih prostorov. Tam je bila že množica dobrih zabav, so take silnice v tistem delu, da ne more biti slabe zabave. Je pa klub ob Dravi, na poti iz MB proti Koroški, malo za Viltužem, če ti ta lokacija kaj pove?

Mamamia 

 

mamamia

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8696

3. jan 2008 20:28

Veri? Saj ni nič hudega, kaj ne?!? Pozdravček!

White Daisy  

član od: 18.2.2007

sporočila: 185

3. jan 2008 20:58

Po obilni večerji (rakov cocktail, mrežna pečenka, pekarski krompirček, brstični ohrovt, zelena solata z jajčki, potica, sladoled in kava) smo z možem in sinom odšli na ulice našega mesta, kjer je bilo ogromno zabave. Trikrat smo se ustavili še na kuhanem vinčku in čajčku, s seboj smo imeli šampanjec, ki smo ga ob polnoči odprli na ulici, gledali ognjemet in ob 1.30 odšli domov. Sin je zaspal takoj, midva pa ob 4.00, ker sva imela še telefonske pogovore, malo sva še nazdravila, se pogovarjala in to je to. 1.1.2008 smo preležali ob ogledu tradicionalnega koncerta iz Dunaja, pogledali smo tri ali štiri filme, vmes malo jedli, pili kavo, čaj, spali in dan je minil kot bi mignil. 2.2.2008 smo imeli obiske, spet smo le jedli in pili, se veselili in prazniki so minili. Srečno novo leto želim prav vsem na kulslo White Daisy

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. jan 2008 21:35

Ne, ni bilo, zdravniki so se (spet) zmotili, mala je imela samo zamašen nosek... Sem pa zato jaz tam fasala eno zoprno zadevo, bruham in preživim veliko časa na wcju, ostalo pa v postelji... Je bilo pa vseeno lepo novo leto, ker so sestre dovolile ostat z nama tudi mojemu lubiju in sva imela eno tako intimno vzdušje v sobici:) Veri

pšeničnik  

član od: 11.9.2007

sporočila: 61

3. jan 2008 23:24

Silvestrovanje v moji mali brunarčki: mi2 & mladina - oči + mami + 4 vnučki - 2 x moški spol, 2 x glasnejši spol. Trije, ki hodijo v osnovno in glasbeno šolo so imeli koncert, zadnji (mesec in pol z lulčkom) pa je bil poslušalec in med odmorom solist. Za večerjo glih nisem razturaval. Ribji namaz z tremi vrstami domačega kruha, telečji poerkoelt ( ne znam naštimat umlauta ), skutni žličniki, zelena solata, rdeča pesa, marelična šarlota, 12 vrst sladkih piškotov ( najlepša hvala KUL-SLO in moji draga-najdražja-neprecenljiva, ki jim je vdahnila obliko in božanski okus) in nekaj slanih hrustavčkov zame. Po koncertu so "tastari zaspanci" z radio kričačem odšli, ostali smo se pa zabavali naprej in občudovali nešteto ognjemetov. Ob polnoči je počila penina - otroška in ........zopet se mi je izpolnila še ena veeeeeelika želja. Imejte se nebeško. pšeničnik

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

4. jan 2008 8:13

Joj, Veri - booooga tiii... Se mi zlo smiliš, upam, da sta z maliko že kej bolje....??!! Držim pesti, da čimprej okrevata.... *štorklja*

vale11  

član od: 11.4.2006

sporočila: 79

4. jan 2008 10:33

Mi smo praznovali doma, okrog 9 je prišla naša družinska prijateljica z otroci, (njen mož je bil v tujini na služ.poti), sin nas je zapustil okrog 10 in je šel na prostem z prijatelji tako da mi smo ostali ob polni mizi (vsega je bilo preveč).Imeli smo sarme, baklave, 2 torte, španske vetrce, en kup piškotov, pečene svinske krače, dunajske zrezke, zelenjavno gobovo prilogo, francosko solato in od samega pogleda na hrano smo imeli zadosti. Tako da smo rekli da drugo leto bomo drugače organizirali pripravo tolikšne hrane.Res je treba sedaj kakšno strogo dieto naredit drugače bo po nas. Pred polnočjo smo vsi skupaj šli na koncu ulice k sosedovim in je bil ognjemet, čeprav se nič ni videlo, ampak otroci so ga bili veseli. Eto minilo je še eno novo leto, in z novimi močmi se je treba pripravit za v službo, dolgo smo bili doma na dopustu.Vsem kulinarikom srečno novo leto in ustvarjajte in pišite nove recepte na kul.slo.Srečno vale11

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti