Kako ste praznovali ??!!

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

tema odprta - 2. jan 2008 16:43 | ogledi: 3.294 | odgovori: 54

Kulinarčki in Kulinarčice; na kratko opišite kako in kje ste pričakali Novo leto ( kaj ste počeli, kaj ste jedli za večerjo......in kdaj ste zaključili s praznovanjem ) ??!!

*štorklja*

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

2. jan 2008 16:46

Kaj, če bi nam najprej ti povedala, kako in kje si pričakala 1. januar? Da te kdo ne "obsodi", da si firbčna. rimljanka

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

2. jan 2008 16:55

Ha, ha Rimljanka - to sem pa čist pozabila; ja s svojima fantoma sem pričakala Novo leto kar na prostem in sicer v domačem kraju, kjer smo imeli pravo žurko ( saj veste; mal kuhanega vinčka in mal plesa, da nas ni čist preveč zeblo ). Pred tem smo si doma spekli piščanca in francosko solatko, pa biftek, pa pršut ni manjkal na ta dan, pili smo šampanjec, sin otroškega in to je to..... Lep dan vsem...... *štorklja*

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

2. jan 2008 17:13

doma, sam (splendid isolation), večer kot vsak drugi, ob pol enih sem šel spat, zjutraj pa so me zbudili golobi, ki so se nagravžno drli na okenski polici

 

Bilo pa je definitivno eno najlepših silvestrovanj, kar sem jih imel v svoji polpreteklosti

 

LP 

Drejček

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

2. jan 2008 17:29

mi smo bili doma skupaj z mojimi starši. Opolnoči smo imeli pa ognjemet, vendar ga zaradi zelo goste megle ni bilo videti. Smo pa včeraj ponovili, ko je bilo vreme zelo jasno. ariella

beki  

član od: 21.11.2006

sporočila: 236

2. jan 2008 17:34

Mi z družino smo bili enkrat po dolgem času sami. Mi je bilo res všeč, smo šli spat kadar se nam je zljubilo pa še nobenega ni bilo treba strešt od spredaj in zadaj. Super! beki

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

2. jan 2008 18:16

Doma, na relaciji kuhinja-dnevna, ob 00.30 pa spalnica Kristalka

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

2. jan 2008 18:23

E, Beki tukaj se pa strinjam s tabo.Saj je super ko imaš goste, ampak tudi ko smo sami ni nič manj zanimivo.Tako da smo doma sklenili, da bomo to še kdaj ponovili. Torej, bili smo doma potem smo pa šli ven.Na konca ulice(vasi) smo s sosedi(vaščani) enega(mogoče dva)spili vrgli v luft malo denarja(ognjemet)si to ogledali in vsak po svoje v novo leto. balonka

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

2. jan 2008 18:35

Imela sva pozno večerjo, sva jedla tortilje, pa pecivo, ..no vsega je bilo kar malo preveč. Potem sva gledala tv, en pocukran film, potem je itak bila že polnoč, pa sva si vošla, gledal smo ognjemet, najprej iz enega, potem še iz drugega okna. Potem pa spet malo tv, ob 2 pa spat. Bila pa sva kar doma, sva ugotovila da je to še najboljše, vsaj veš kje spiš. In kaj ješ. Jelenckova

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

2. jan 2008 18:57

Novo leto smo pričakali kar na prostem; sicer smo šli na trg šele petnajst minut pred polnočjo in smo bili tam samo eno urico.Sedaj pa imam že drugi dan vročino ter smrkam,kašljam ter kiham. mamazeljka

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

2. jan 2008 19:10

novo leto smo pričakali doma z moževo sestro. Skupaj smo napravili večerjo- naravni zrezki, ražnjičiz mesom in zelenjavo,čevapi malo pečenke in krompir v kosih insolato. Zraven smo hitro zmotali sarme za naslednji dan in skuhali mimogrede zraven večerje. nato smo se najedli in tako smo lahko kar nekaj popili. do polnoči smo pričakali ob televiziji. od štirih otrok, je le eden pričakal polnoč. ob 2,30 smo se odpravili spat. m.schafe

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti