Kam na večerjo na obali?

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

9. dec 2008 20:42

Zara - Marisa, očitno je res že dolgo, kar nisi bila v Portorožu. Restavracija Zlato sidro je že pet let STARO SIDRO, kar pa se hrane tiče, sploh ni primerjave (je vsako leto slabše, situacijo zelo dobro poznam!)

Kordelina, lahko gresta v Zlato sidro, ki je sedaj nasproti TP Lucija, kjer lahko naročiš tako pice, kot tudi veliko ostale hrane. Cene so pa tudi zmerne. Družba mojih otrok pa gre večkrat tudi v Rustiko v Portorožu, ob teniških igriščih, kjer lahko tudi naročiš raznovrstno hrano, ki je, po mnenju moje hčere, ki je vegetarijanka, zelo okusna in cene so tudi zmerne.

Kar se pa Pirana tiče, sem pa jaz "domača" v obeh restavracijah Pavle. Nekateri pa priporočajo tudi restavracijo Ivo.

Torej, možnosti je veliko, le malo se sprehodita od Lucije do Pirana, pa sigurno ne bosta ostala lačna. Pa dober tek, kjerkoli že bosta jedla.

LP

kača

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

10. dec 2008 11:38

Za spodobno hrano po sprejemljivi (za obalne razmere) ceni v Piranu priporočam restavracijo Fontana na Trgu prvega maja. Je ena od solidnejših (tako po kvaliteti kot po cenah) piranskih ribjih oštarij. Korektna je tudi restavracija Pri Mari nasproti bivšega letnega kina, lastnica je Benečanka, kar se pozna tako pri hrani, kot pri postrežbi,

V Izoli je ena boljših gostiln v tem smislu Sonja na Morovi ulici, gotovo najboljša v razmerju kvaliteta/cena/lokacija pa je restavracija Sidro pred izolskim mandračem.

Za zares vrhunsko hrano bo pa treba čez mejo, za ceno resnega obeda v kateri od  opevanih slovenskih obalnih restavracij si lahko privoščiš bistveno boljšega v kateri od odličnih restavracij in konob na Hrvaškem s stroškom za taksi vred. 

  

nola

teddy  

član od: 26.11.2007

sporočila: 130

10. dec 2008 13:16

Meni je zelo dobra hrana za solidno ceno v restavraciji Sidro v Izoli, od picerij mi je všeč Gušt (tudi v Izoli), zelo všeč mi je pa tudi ambient restavracije Lambada v Strunjanu. teddy

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

10. dec 2008 13:18

Ponavljam v hotelu Marina v centru Izole ne boš falila.......ugodna cena, pijeten ambient ob morju in same specialitete. Večkrat bili in v kratkem spet gremo kruhy

TEKAČICA  

član od: 20.3.2007

sporočila: 9

10. dec 2008 13:26

Živjo, v Izoli je zelo dobra in poceni gostilna Sonja, slovijo po zelo dobri morski hrani. Lp Tekačica TEKAČICA

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

10. dec 2008 13:50

Kako so okusi različni, no, jaz pa še vedno navijam za Sidro v Izoli. Pri Sonji sem bila pred kraktkim, moram reči, da sem bila razočarana, čeprav jo zelo opevajo.

lp

Anamarija

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

10. dec 2008 13:54

 A mislite, da kordelina še kar išče??? Vprašala je 31. 12. 2007.  

rimljanka - zasebno mnenje

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

14. dec 2008 13:56

Najbrž je že poštudirala katera je dobra.............. petardica

zvezda01  

član od: 9.8.2008

sporočila: 254

14. dec 2008 14:08

Če sta za ribe obbezno v Ribjo kantino v Portorožu, blizu Lucije. zvezda01

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti