Kam na večerjo na obali?

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

15. dec 2008 21:13

No ja, prazniki se bližajo, tema je zopet aktualna. Ene restavracije se zapirajo, druge odpirajo, ponudba slabša, drugje boljša, skratka informacij in izkušenj glede restavracij, gostiln,... ni nikoli odveč. Je pa res, da so okusi zelooo različni, pa denarnice tudi različno polne ali prazne.

Tanja

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

16. jul 2010 14:57

Zdaj pa še mene zanima kaj mi boste predlagale. rada bi šla v restavracijo ranga Kaval kluba pod Šmarno goro. V mislih imam toskansko kuhinjo z dobrimi testeninami in rižotami in seveda te jedače naj bi bile vegetarjanske. Ni nujno da gledam na morje, je pa vsekakor bolj prijetno v tej vročini če pljuskne kak val skoraj do mize. Mmmmmmmmmmm, se mi že cedijo sline. Hvala za odgovore in priporočila. lp Vesna

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

16. jul 2010 20:40

Reca ne vem kakšen je rang Kaval cluba, vem pa da je dobra restavracinja primorka v Strunjanu. Predvsem morsko mi je tam všeč. Midva sva mela z mojim poroko tam in smo jedli res odlične zadeve. Ni pa lih poceni. Drugače smo pa bli v restavraciji Lambada tudi v Strunjanu dva vikenda nazaj na eni poroki, je ambijent fenomenalen, ob morju, prav lepo poštimana terasa, le z hrano nismo bli nevem kolko zadovoljni. ne vem, mogoče ker je bil pač tak poročni meni,.. Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

16. jul 2010 23:36

Do nedelje še zbiram ponudbe, potem pa me bo zagrabila lakota in bo treba ukrepat. Cena niti ne igra bistvene vloge, važna je kvalitta hrane. lp Vesna

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

17. jul 2010 8:15

Poglej še tole http://hisatorkla.si/. Imaš jedilnik na spletni strani, da boš videla če ustreza. Meni je bila hrana odlična, ambient pa tudi.... Lizzie

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

17. jul 2010 9:08

V oštariji Gušt v Izoli se lahko srečaš z nepozabnimi kulinaričnimi in romantičnimi doživetji. Je vredna greha.

Dolores

krena  

član od: 17.10.2010

sporočila: 1

17. okt 2010 12:57

Odsvetujem restavracijo PARAGNAL v Izoli, tik ob obali. V gobovi juhi sva s fantom dobila polno črvov. Ko sva o tem obvestila osebje so to vztrajno zanikali. To naj ne bi bili črvi ampak rožmarin. V to sta naju želela prepričati kar dva natakarja. Se zgodi, da v jedeh pristanejo "stvari", ki tam niso zaželene, vendar je potrebno v tem primeru korektno ravnati s stranko, se ji opravičiti in po možnosti jedi ne računati. Tanja krena

Rakuncek  

član od: 29.12.2008

sporočila: 79

17. okt 2010 13:36

Gostilna Miranda v Kopru - najboljši kalamari, odlične sardelce, odlična krompirjeva solata... Cene zelo ugodne, prijetno vzdušje :) Mi smo tja hodili na kosilo, za večerje pa ne vem. Rakuncek Sporočilo je spremenil(a) Rakuncek dne 17.okt 2010 13:37

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

17. okt 2010 13:40

krena, pa se ti zdi pošteno, da takole po ENEM slabem dogodku določeno gostilno tako odsvetuješ? Se mi zdi, da kdor dela, dela tudi napake.Še posebej, ker si se očitno prav zato, da si oddala tako menje, prijavila na Kulinariko. Ne vem, no..................

rimljanka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. okt 2010 13:43

rimljanka: prav zato pa bomo imeli javni profil uporabnikov. Na ta način se hitro vidi kdo samo .... dela, kdo pa kaj koristnega prispeva. In kdo se včlani samo da bi pljuval itd. In mimogrede: ocene za lokale se ne dajejo na forumu, ampak se pošljejo v bazo preko formularja ocenite lokal... Če si seveda človek, ki je zelo jezen, sploh lahko vzame toliko, da bi se malo razgledal po strani, ki jo (očitno prvič) obišče.

Enostavno bo na internetu kot tudi drugje, vedno bolj pomemben renome. Tega si pa izgradiš počasi. Ni bližnjic...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti