Kaj boste danes počeli?

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

30. dec 2007 11:48

Mi imamo danes dedka Mraza pri njegovih, tako da bom danes predtem verjetno zavijala darila, potem je pa naših pohajkovanj po srečanjih za letos konec:) Zvečer bova verjetno preveč crknjena za kaj drugega, da se bova samo stisnila, mogoče pogledala kako zadevo na račkotu in poizkušala uspavati tamalo (odkar je malo bolana, je to kar projekt, včeraj je zaspala ob 22:30, pa še to sva morala bit skoz zraven...) Jutri pa - hja, no, upam, da nama bo uspelo okrasit;), spekla bom še eno torto, zvečer pa imamo sami dedka Mraza (torej spet zavijanje daril,...). Veri

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

1. jan 2008 20:01

Jutri malce v kino, pa malo počivanja. Visage

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. jan 2008 16:43

Kidala sneg. Nosila drva. Letala z računalnikom po dvorišču, če mi bo uspelo ujeti signal interneta. Pa mi ga ni. cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. jan 2008 16:48

Drva in računalnik, to že štekam, ampak - sneg??????  A ga je gor tolk namedlo???? Jaz sem kar z metlo opravila, tule doma. rimljanka

beki  

član od: 21.11.2006

sporočila: 236

2. jan 2008 17:35

Mi smo danes doma. Z otroki se gremo razne družabne igrice in je prav luštno. beki

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. jan 2008 18:31

rimljanka je napisal/a:
Drva in računalnik, to že štekam, ampak - sneg??????  A ga je gor tolk namedlo???? Jaz sem kar z metlo opravila, tule doma. [rumenimak] rimljanka

Ja, pri nas ga je bilo več kot meter - veliko več. Ampak po dolgem.....

LP

cervus

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

2. jan 2008 20:10

He he elaphus ,pri nas ga ni ne v dolžino ne v višino čeprav ga tako obljubljajo. Še vedno lenarim....za kosilo skuhala mlečni riž...en obisk dala skoz ,pa en špancir. lp goga

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

2. jan 2008 20:22

Cel dan sem kreativno polnila baterije. Dopoldne sem "ustvarjala" in se preizkušala v servetni tehniki, nato pa naredila še lešnikove piškotke in lubenice. Dan je minil, kot bi trenil. Lep večer in prijeten skok v nov delovni teden vam želim. seherezada

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

2. jan 2008 20:34

Kje pa je toliko snega? Pri nas v Ljubljani ga ni nič..bi bilo lepo, da bi ga kaj napadlo Danes smo bili v kinu, gledali smo komedijo...potem malce jedli pili, jutri pa grejo vsi spet v sluzbo, jaz pa se navajam na life brez sluzbe, ker sem ravno pred novim letom dala odpoved in mi je kr mal bad..ampak saj bo...jutri pa bomo ze kaj.. Visage

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

2. jan 2008 20:43

Zjutraj sva imela obisk na kavici in voščenju novega leta, potem sva še midva opravila to dolžnost pri drugih, potem se cela družina 9-članov zbrala na poznem kosilu... joj, kako nam je pasala goveja juhica, pa sarma, pa vsi drugi ostanki. Potem smo se razpolegali po vseh mogočih kavčih in sobanah - počivanje, mrmranje, smrčanje, potem kavica in vsak k sebi domov. Sedaj smo pa že pripravljeni na nove zmage, saj jutri je že prvi dan za v službo. Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti