Kaj boste danes počeli?

Coccinella  

član od: 6.9.2007

sporočila: 20

29. dec 2007 18:14

Spekla sem nekaj različnih vrst piškotov - da bodo prazniki še slajši . Sedaj pa gremo s kolegicami na pijačo - na ženski večer s klepetanjem do onemoglosti . Lep pozdrav vsem! Coccinella

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

29. dec 2007 18:36

Blagor vam! jaz pa pridno delam, sem namreč spet, ali že spet, ali ponovno v službi. Tudi jutri bo tako. Vmes pa jutri popoldan malo pucanja, peglanja, pečenja še piškotov in kremšnitov....zvečer služba....Joj mene, mi že počasi preseda....Pa kaj morem, od tega živim. Kyara

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

29. dec 2007 19:30

Kakšno boste pa imeli kaj novoletno večerjo? Visage

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

29. dec 2007 20:08

Jaz sem pa si privoščila spanje do 9. ure, potem sva spila kavico, šla sem v Tuš še po zadnjem nakupu... Danes sva bojkotirala kosilo... šele pozno popoldan nama je zapasala testenina in omaka. Pekla sem "šubare" in "domino" ter kroglice (iz ostanka biskvita od šubar ter marcipana). Zamenjala prt - dala gor prazničnega... nekaj malega oprala, jutri zjutraj pa zlikam. Sedaj pa grem gledat film na POP-u.

Pozdravček!

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

29. dec 2007 20:14

Midva sva zjutraj pucala in kuhala hkrati, ker sva dobila prijatelje na kosilo. Smo jedli mesno lazanjo iz baze, seveda. Je dobila oceno 10. Potem smo malo čvekali, potem sva dobila še en obisk, ki je pred 5 minutami odšel,...bilo je zelo lušno. Imam rada lušne obiske. Zdajle sem pa sama doma, ker imajo "guys night" fantje. Ahhhh, se prileže, imam računalnik za sebe!!! Jelenckova

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

29. dec 2007 20:53

midva pa sva začela s čistilno akcijo, ki jo je prekinil obisk, nato pa še en obisk. padla je ideja, da gremo na sv. nežo. lep sončen dan .midva, dva otroka in naš kužek smo s prijatelji spoznali kje je sv. neža. zelo lep sprehod in lep dan. m.schafe

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

29. dec 2007 20:56

Midva sva kot vsako soboto zjutraj pojedla zajterk in šla v BTC na kavo, oprat avto, potem je mene mož peljal domov, on pa je šel na hišo. Jaz sem lepo vse pospravila in skuhala kočerjo. Ko se je vrnil sva pojedla, zmetala posodo v pomivalca in šla v center. Ne boste verjele, na Trubarjevi sva dobila parking in sva jo mahnila proti Zvezdi. Bila je nabiro polna in ni kazalo drugega, kot da greva v Maxija. Tam sva skoraj v vrsti stala za mizo in jo na srečo hitro dobila, ker meni je že cuker drastično padel. Kot bi mignil sem zmazala ledeno torto, pa še možu sem priskočila na pomoč. Ker se nama je zahotelo še refoška sva šla še malo okrog in v Casablanci dobila prostor. Dobro da so kadilci zunaj, sicer bi bila figo na toplem. No in zdaj sva doma. Kar se pa tiče silvesterske večerje bo pa takole.Otroci so povsod samo doma ne in jih tudi na silvestrovo ne bo. Mož je po dolgem času na silvestrovo brez delavnih obveznosti in zato greva zvečer v teater. Kako se bo tam odvijalo ne veva, zato bom v naprej pripravila mehiško varianto. Dobro in hitro. Jutri zjutraj bova šla po zajtrku najprej na kavo, potem pa se bom lotila peke tortilj. Ostalo bom pripravila v ponedeljek popoldan. lp Vesna

tinča  

član od: 29.1.2004

sporočila: 91

29. dec 2007 21:07

Hojla! Pekla sem sezamčke(iz baze seveda), sprejemala obiske in zabušavala.PRAZNIČNI ČAS!!!!! Zlo lepo se imejte in SREČNO!!!!! Sporočilo je spremenil(a) tinča dne 29. dec 2007 21:07:27

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

29. dec 2007 21:10

otroka sta se dopoldan smučala, jaz sem nakupovala, popoldne smo šli pa dojenčka pogledat k sestrični. ariella

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

29. dec 2007 22:12

Spala do desetih ,če me nebi mož zbudil,bi mi pasala še kakšna urica.Ker so bile pice v Merkatorju že naročene ,sva se odpravila v Kranj.Eno sva zmazala na poti v Ljubljano.Prvo na tržnico,seveda nisva dobila parkirplaca.Končno v eni parkirhiši parkirava in obredeva tržnico.Potem je na vrsti še BTC in meni ljuba knjigarna Feliks,kjer pregledam vse novosti.Končno doma...prižgem lučke in svečo ter uživam v kavi.Tačas mož obesi perilo in da ponovno prat.Mene čaka piščanec za pohanje ,ker se jutri odpravljava v toplice ,da bo imel moj fantek kaj za kosilo in midva za sabo. lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti