Test plus paket

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. dec 2007 18:59

Naročite lahko z Moneto preko Mobitelovega računa, ali pa plačate preko položnice ali elektronske banke, torej preko naloga. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. dec 2007 19:09

Jerneja USA je napisal/a:
Ja dasi, kot previ Peugeot, se nakup plus paketa splaca. Meni ga je tudi letos spet prinesel Bozicek, kar je res fino. Je pa to shranjevanje "top" receptov res fajn (sedaj imam ze skoraj vse sladice shranjene ), zabelezke so pa tudi ena tako super zadeva. No, jaz lahko samo upam, da mi bo Bozicek se kar nekaj casa nosil tako prirocno darilo. LP Jerneja USA

Si me pa nasmejala, verjamem, da večina lastnikov pluskota ima enako, pa še kaj slanega za povrh ( temu pripomore tudi  " recept trenutka". 

ežoj

Katjuška  

član od: 13.8.2006

sporočila: 50

15. sep 2009 12:10

Mene pa zanima kako sploh ta test paketa plus deluje. Ker sem v svojih nastavitvah kliknila test paketa in zdaj ni nič drugače:( Ničesar kar paket omogoča ne morem preiskusiti. Zdaj pa ne vem kaj sem naredila narobe:( Katja

Katjuška  

član od: 13.8.2006

sporočila: 50

15. sep 2009 12:14

Že rešeno. Očitno sem mogla celotni brskalnik popolnoma zapreti, da je zaznalo:) Katja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

15. sep 2009 13:30

Ja, seveda, osvežiti je treba stran.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Blitva  

član od: 9.5.2007

sporočila: 61

18. sep 2009 9:23

Bila sem naročena na plus paket 1 leto, ko mi je naročnina potekla sem nisem takoj zopet odločila za drgu, sedaj ko pa sem se , sem z aktivacijo nove kode izgubila vse iz svoje beležke /priljubljene recepte, zasebna sporočila ...) zelo me zanima zakaj, saj se mi to ne zdi prav, ker sem za prej pridobljene recepte tako morala plačati. Pisala sem 2x tudi uredniku žal odgovora nisem prejela. Ali se to dogaja tudi vam, ali je pri meni samo slučajnost Lp Blitva

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

18. sep 2009 10:11

Za tole bo Jernej bolj točno vedel, kaj je vzrok, vendar sklepam, da je računalnik avtomatsko preklopil nazaj na običajen modul, in ker določene možnosti niso omogočene, je prišlo do izbrisa. Namerno ali ne, ne vem; piši Jerneju, on bo točno vedel.

LP

Drejček

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

18. sep 2009 13:36

Blitva je napisal/a:
Bila sem naročena na plus paket 1 leto, ko mi je naročnina potekla sem nisem takoj zopet odločila za drgu, sedaj ko pa sem se , sem z aktivacijo nove kode izgubila vse iz svoje beležke /priljubljene recepte, zasebna sporočila ...) zelo me zanima zakaj, saj se mi to ne zdi prav, ker sem za prej pridobljene recepte tako morala plačati. Pisala sem 2x tudi uredniku žal odgovora nisem prejela. Ali se to dogaja tudi vam, ali je pri meni samo slučajnost Blitva

Urednik ti bo v nekaj dneh zanesljivo odgovoril.......na začetku prihodnjega tedna ga še enkrat spomni, če ne bo odgovora. Sama ti o tej temi ne vem povedati nič, ker ni v moji pristojnosti.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti