Mikrovalovka

gasperp  

član od: 21.1.2007

sporočila: 86

10. jan 2008 15:59

Ežoj ima čisto prav. Ponavadi je boljše tisto, ki zgleda bolj robustno in čudne barve hehe gasperp

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

30. nov 2009 21:08

Pozdravček! Mene pa zanima če se v MVP z žarom dejansko da speči pico? Ker meni še toasta ne zapeče hrustljavo xP ali samo premaločasa pečem (1min na 800W)? Roncolino

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

3. dec 2009 8:35

Pozdravljeni! Mogoče veste, če se v mikrovalovki lahko peče na peka papirju (v mislih imam pravzaprav papirčke za peko muffinov)? Nikjer v navodilih nisem zasledila nič določenega, niti nisem našla nobene podobne teme. Če se motim, in ta tema že obstaja, mi jo lahko prosim pomagate najti? Hvala za pomoč! Prijeten december! Sashika

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

3. dec 2009 10:14

Lahko, če imaš funkcijo vročega zraka. Čeprav je gospa Marinka v svoji knjigi o uporabi MWP objavila en krasen recept za čokoladni biskvit, kateri se je "spekel" z mikrovalovi. Čokoladni je verjetno zato, da ima barvo, brez tega bi bil izgled precej neugleden.

Lijana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti