sončkom in sončnicam na kulinarični sloveniji vse najlepše v letu 2008

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

27. dec 2007 7:51

Jernej in vsa ekipa! Hvala za tole čudovito stran, s katero je marsikdo med nami zasvojen. Ostanite takšni, kot ste! Se vidimo na pikniku, do takrat pa lepo praznujte v krogu ljudi, ki so vam najdražji. Prijetne praznike, helenag

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

27. dec 2007 8:50

Tudi od mene sprejmi vse čestitke za to stran!

Se pa že zdaj , ker me ne bo na piknik....bom pa mislila na vas!

Srečno novo leto 2008 želim vsem skupaj!

Nena iz Amsterdama

 

Nena-morje

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

27. dec 2007 21:56

Jaz vsem skupaj želim res lepo leto 2008, zase pa upam da bo precej lepše od tega ki se izteka.

Ker sem zaradi časovne stiske malo manj aktivna zadnje mesece, to še ne pomeni da pozabljam na vas. Hvala vsem za dobre recepte in pomoč ki mi jo nudite ko zmanjka idej ali pa ko ne vem kje se lotiti kakšnega kulinaričnega projekta. Torej naj vam zapade polno dvorišče snežink sreče, zdravja, ljubezni in zadovoljstva.

 

 

ANJA

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

28. dec 2007 9:21

Iskrene čestitke in zahvala Jerneju in vsem ta-glavnim za trud.Že kar nekaj let sem redna obiskovalka KULSLO in povem vam, da sem našla že mnogo zanimivih receptov, nasvetov  in še nekaj novih  prijateljev.

Veselim se že maja in tudi jaz upam na lepo vreme.V srcih nam bo sijalo sonce pa naj bo vreme kakršnokoli.

Vsem znanim in neznanim kulinarikom želim veliko sreče ,zdravja in osebnega zadovoljstva.

Romanad

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

28. dec 2007 10:18

Tudi jaz se že kar nekaj let redno šlepam tukaj gor, sicer ne prispevam "svojih" receptov, razen na forumu, vendar upam, da kdaj dodam kakšno "zrno" na pravo mesto v tole našo kulinarično mineštro. Jernej vam in vašim sodelavcem želim lepe praznike, stabilne serverje in zagrete sponzorje v letu ki prihaja, občudovalcev in privržencev je pa že tudi dovolj, in še več jih bo. Vsem ostalim članom kulinarične družine pa en velik SREČNO! Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

28. dec 2007 11:06

  

 Tudi jaz se pridružujem čestitki ob rojstnem dnevu in pa rekordnem obisku 24.12.

 

Vsem članom KulSlo in njenim ustvarjalcem pa želim:

 

Naj vam prazniki prineso veliko lepega.

Naj nihče ne bo sam in osamljen v prihajajočih prazničnih dneh.

V letu, ki prihaja, pa naj se vam izpolnijo vse želje, tudi tiste najbolj skrite in tihe.

Naj vas zdravje ne zapusti.

Naj vam bo sreča sopotnik.

Naj se ljubezen naseli v vsa srca tega sveta.

Naj sonce sveti na vse ljudi.

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

28. dec 2007 13:40

Hvala Jerneju in njegovi ekipi za to stran in hkrati najlepše želje še za naslednja leta. Res spoznaš tukaj dosti ljudi in če želiš, nekatere tudi "v živo". Zame pa je Kulinarika tudi vir dobrih receptov in idej, s katerimi pocrkljam svoje domače in prijatelje.

 

Vsem članom in članicam Kulinarike pa želim vse dobro v letu, ki sledi, veliko zdravja, osebne sreče in predvsem dobrih receptov. Če se pa kaj sfiži, pa tako mora biti, ker tako piše v receptu.

 

Gobica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

29. dec 2007 17:48

....... rimljanka

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

29. dec 2007 18:09

Tudi v svojem imenu želim vsem vam kakor tudi našim "nadrejenim" na tej strani, veliko zdravja, osebne sreče in obilo kuharskih užitkov. Ostanite prijetni in ohranjajte takšno prijetno vzdušje na naši kulinariki še v letu, ki prihaja. Vse dobro vsem! Palma

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

29. dec 2007 20:21

Čestitke vsem, ki sodelujejo, da je kulinarika zelo lepa stran in obilo kulinaričnih užitkov v letu 2008

 

Majda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti