sončkom in sončnicam na kulinarični sloveniji vse najlepše v letu 2008

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 24. dec 2007 1:32 | ogledi: 9.601 | odgovori: 92

Vsi sončki in sončnice, ki nas redno ali manj redno obiskujete in z nami delite vaše dragocene nasvete. Nekatere izmed vas poznam osebno, še več vas je, kjer poznam le psevdonim in zapisano besedo.

Danes... prav danes ste nas obiskali v največjem številu do sedaj. Magičnih 10.000 vas je bilo na tej strani. Za mene in moje sodelavce in hkrati prijatelje, je to največje novoletno darilo. Tudi če vas ne poznamo osebno, vemo, da se za vsakim psevdonimom skriva življenje, unikatno in neprecenljivo. Vsako s svojimi težavami, radostmi in drobnimi skrivnostmi. In prav vsi med vami si delite nekaj lepega - ljubezen do kuhanja. Tisto dekle, ki ima šele 12 let in tisti gospod, ki bo kmalu napolnil osemdesetletnico.

Ljubezen je največ kar lahko ima človek v tem svetu, ki se zdi vse prevečkrat pokvarjen in nepošten. Pozabite na direndaj, ustavite čas in kuhalnico za droben trenutek. Podarite nasmeh svojemu bližnjemu.

26.12.2007 je naša obletnica. Katera, ne smemo povedati zaradi nagradne igre, ki smo jo ravno začeli. Ampak je naša obletnica, naš rojstni dan. V teh letih smo prešli mariskatere viharje in doživeli tudi marsikaj lepega.

Osebno se najbolj zahvaljujem sodelavcem, prijateljem in sorodnikom, ki so me spodbujali na tej poti od samega začetka. Prijatelju Bojanu Jurcu, ki je od začetka verjel, da bo stran nekoč obiskalo desettisoč ljudi v enem samem dnevu, ženi Damjani, ki je bila potrpežljiva z menoj, ko sem programiral (pre)dolgo v noč, mami Marinki, ki me je navdušila, da bi začeli kuharsko stran in očetu Vidu za koristne nasvete in njegov neizčrpen vir idej za ankete. Zahvala gre tudi vsem, ki prispevate svoje ideje in recepte, Rikotu za njegovo bogato zbirko receptov, Rimljanki, ki opravlja včasih nehvaležno moderatorsko delo in vsem tisočim, ki prispevate svoje umetnine in vaše čudovite slike ter ideje. Zaradi moje selitve je bilo letošnje leto bolj posvečeno optimizaciji in popravkom na KulSlo, v 2008 pa boste dočakali več novosti.

Ta portal je dokazal, da vsi ljudje vse vedo. Z najlepšimi željami ob bližajočih praznikih hkrati napovedujem veliko Kulinarično Srečanje, ki bo 10. maja 2008 v Planinski koči na Kopitniku. Tisti, ki smo se imeli lepo v Peklu in vsi tisti, ki se nam niste mogli pridružiti, ste vabljeni! Vi in vaši najbližji. Takrat bomo tudi uradno praznovali naš rojstni dan, ki žal pride na mrzle snežene dni, ko druženje na prostem ni tako prijetno. Ampak... O srečanju bomo pravočasno odprli novo temo. Ta trenutek si vsi skupaj vzemimo trenutek zase in ob novem letu pomislimo drug na drugega. In.... imejte se kar se da lepo in prijetno.

Papa

Jernej za uredništvo KulSlo

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

PS - Igra je le za pluske, nepluski pa darilo prejmejo v soboto, 29.12.2007. Se beremo.

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

24. dec 2007 6:43

Jernej me veseli, da sva se osebno spoznala. Prav tako tudi z Bojanom, moderatorko Rimljanko in vsemi ostalimi, ki obiskujete to stran. Z vami je druženje prijetno, in že sedaj stiskam pesti za lepo vreme 10. maja.

Iskrene čestitke ob rojstnem dnevu Kulinarike želim vsemu vodvstvu in vsem ki delate na tej strani.

V letu, ki že trka na vrata, pa vam žlim še vsaj toliko obiska na tej strani kot do sedaj.

Matjaž

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

24. dec 2007 7:55

Kljub temu, da se osebno poznam le z maloštevilnimi "kulinariki", si mi s svojo in našo kulinariko polepšal marsikateri dan, popestril jedilnik, pa še smeha je bilo dosti.

Ob novem letu želim tebi in vsem tvojim pomočnikom, avtorjem prekrasnih receptov in čudovitim slikicam, ki so poleg njih, vse najboljše, in da bi bilo še več obiskovalcev tega prečudovitega  kulinaričnega portala in foruma.

Naj se ne konča pri 10 000, naj zraste še, pa še!

in v prihodnjem letu se potrudim, da pridem na srečanje, pa še lepo vreme naročim.

SREČNO!

Kyara

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

24. dec 2007 8:13

Jaz že shranjujem v koledar. Piknik,

Sicer pa vsemu uredništvu Kulinarične Slovenije tudi jaz želim vse najlepše v prihajajočem letu...

 

lidka

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

24. dec 2007 9:32

Na Kopitniku??? To je nad Rimskimi??? Seveda sem zraven, ker sem itak živela pod njim včasih,...ojej, sem kar v šoku sedajle,... Jelenckova Sporočilo je spremenil(a) Jelenckova dne 24. dec 2007 09:33:43

funuk11  

član od: 30.10.2006

sporočila: 197

24. dec 2007 9:39

Vsem, ki ustvarjate Kul Slo vesele božične praznike, ter srečno in uspešno novo leto 2008. Čestitke ob .... obletnici!! funuk11

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

24. dec 2007 9:47

Čao, tudi jaz vam želim vse najboljše ob vaši in naši obletnici Kulinarike! Le tako naprej, pa bo super! Obenem pa vam vsem želim tudi miren in lep Božič in srečno, zdravo in uspešno prihajajoče leto 2008, predvsem pa čimveč kul srečanj, pa četudi samo "lokalnih" in naj majski piknik uspe maksimalno! Lep pozdravček, S.

atilem  

član od: 26.5.2006

sporočila: 109

24. dec 2007 9:53

O super, je 10. maj že shranjen v beležki. Mirne božične praznike , ter zdravo in nasmehov polno novo leto 2008 !!!! atilem

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

24. dec 2007 10:12

Ja, to sem prej od samega šoka pozabila: tudi jaz želim vsem prijetno praznovanje božiča v novem letu pa veliko kulinaričnih in drugih užitkov in veselja. Jelenckova

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

24. dec 2007 10:13

Jernej, hvala za nazaj

in srečno za naprej!

Cila

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

24. dec 2007 10:55

Hvala celi kul slo ekipi za vztrajnost in potrpežljivost, zaradi vas sem spoznala veliko prijetnih ljudi, z nekaterimi smo postali prijatelji. Že zdaj se veselim piknika na Kopitniku in seveda držim pesti za lepo vreme. Sicer pa je v prijetni družbi lepo ob vsakem vremenu.

Vsem želim lepe praznike in veliko lepih trenutkov v novem letu

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti