Ponesrečeno pecivo - kaj sedaj?

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

23. dec 2007 9:40

drejcek je napisal/a:
Ne obremenjuj se, nesi to, kar je ratalo. Ko jo bodo pojedli, ne bo nihče več ničesar vedel ... Ne govorim na pamet: moji bivši sem za prvi rojstni dan, kar sem jo poznal, pa še niti uradno nisva bila skupaj, spekel torto, se potrudil, da je izgledala popolno. Praznuje na Silvestrovo, in ko sem prišel k njej, je bilo okoli bajte vse ledeno. Stopim iz avta, primem škatlo, naredim dva koraka in pogrnem po tleh, kot sem bil dolg in širok. Vse skupaj je šlo k vragu, pojedli smo ostanke od mojega dvodnevnega truda. Dvomim, da se kdo razen mene danes še tega spomni, ampak v spominu je pa ostalo, da sem torto naredil in se potrudil. Zatorej, pogumno! LP Drejček
Tole je bilo zanimivo. Pa je znala vsaj cenit tvoj trud? Lp Nasha

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

23. dec 2007 12:31

Ja, Nasha, takrat je trud cenila. Kasneje vedno manj ... Drejček

tanca  

član od: 13.6.2004

sporočila: 76

26. dec 2007 10:03

Hvala vsem za nasvete (so bili taki dnevi, da nisem bila kaj dosti za računalnikom, tako da sedaj poročam ). Na koncu sem kar odnesla torto, kot ste svetovali. In res se je do večera še malo prepojila, tako da je bila vsaj osvežilna, okusna pa... No ja, enim je bila zelo všeč, da ni bila sladka in je bila malo bolj kisla, komu verjetno tudi ni bila všeč, samo od teh nihče ni nič rekel. Mogoče sem res samo jaz zakomplicirala, ker sem že veliko boljše torte naredila, ta pa je bila zelo povprečna. Bo pa lekcija in izkušnja za naslednjič . tanca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti