Blog lunch

golobm  

član od: 20.12.2007

sporočila: 1

tema odprta - 20. dec 2007 9:44 | ogledi: 2.162 | odgovori: 3

Pišem blog o restavracijah - Blog Lunch http://citypizza.blogspot.com

Začel se je s picerijami v Ljubljai in se razširil na lokale po vem svetu.

V zadnjem času je fokusiran predvsem na ljudi s katerimi grem ven.

LP, Matej

golobm

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

3. jan 2008 1:48

hoj matej! super, da pišeš blog. super tudi, da se fokusiraš na ljudi. ni mi pa jasno : - a nas le prosiš, naj si blog ogledamo, - naj ti sugeriramo, katere ( svetovne ) lokale obišči, - naj ti pomagamo izbrati ljudi, s katerimi greš ven, - naj se ti ponudimo v spremstvo po teh lokalih, - kaj drugega ? sicer pa obilo sreče, obilo zanimivih spremljevalcev ( a jih ti povabiš ? ), obilo dobrih lokalov in nobenih prebavnih motenj !! GOSPAKATJA

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. jan 2008 7:51

Sem si ga takoj ogledala in ni slaba stvar, je že med mojimi bližnjicami. Loni Makaroni

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

3. jan 2008 8:48

Zanimivo.........zdaj sem samo preletela, ob priložnosti si bom vzela čas in bolj podrobno pregledala blog. Na misel mi je padlo samo to, da sem opazila (razen redkih izjem) le restavracije iz prestolnice, njene okolice in tujine. Zato bi predlagala še preostale dele Slovenije (npr. Štajerska). Glede na to, da je naša državica tako majhna (mislim izključno na razdalje) mislim, da ne bi bilo prehudo, če bi se zapeljeli kam ven iz LJ. Verjamem, da je v LJ izbira največja, ampak tudi kje drugje se najdejo lokali, ki bi bili omembe vredni. Pa še veliko kulinaričnih užitkov želim. katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti