Tupperware

a1307  

član od: 28.5.2002

sporočila: 18

11. nov 2003 13:36

Jaz ga imam in nisem preveč zadovoljna z njim, čeprav mislim da je pokvarjen in ga nameram reklamirat. Melje super le stalno se mi odpira (med mletjem). Upam da je to napaka in da mi ga bodo zamenjali. Imam pa tudi (ne vem kako se pravilno reče) zadevo ki reže čebulo in stepa smetano (kot nekakšen ročni multipraktik), ta je pa tako super, vreden svojega denarja. Samo dvakrat zavrtiš in je čebula zmiksana, smetana je sepena v trenutku, res je super zadeva, le precej drag je, jaz sem ga k sreči dobila kot darilo na predstavivi, kar mi je priTW zelo všeč, da tudi kaj dobiš. Upam da te nisem preveč razočarala, in da se bo našel kdo ki bo to zadevo tudi pohvalil. Lep pozdrav andreja

maurina  

član od: 20.10.2003

sporočila: 58

11. nov 2003 13:51

Koliko pa stanejo vse te zadeve? Meni se cudno zdi, zakaj naj bi se ne prodajale v trgovini, saj vendar prodajajo cel kup stvari, zraven katerih ti dajo navodila. Ponavadi so tej sistemi na koncu piramide

Ina  

član od: 20.11.2001

sporočila: 58

12. nov 2003 10:22

Tudi jaz imam posode z očesci za v hladilnik in sem z njimi zelo zadovoljna. Pa nič le ločujem zelenjave po vrsti, ampak naložim notr vse in imam skoz eno očesce odprto, eno pa zaprto.

taja s  

član od: 12.11.2003

sporočila: 5

12. nov 2003 12:32

Tudi meni je posoda TW zelo všeč, tako, da sem jo začela tudi prodajati in si s tem pridobila veliko posode. Rada bi vas opzorila: če z artiklom niste zadovoljni o tem obvestite svojo predstavnico. Mogoče ga napačno uporabljate ali pa ima napako. Če pa bi katera želela gostiti predstavitev ali izvedeti ugodnosti me lahko pokliče na tel. 041/512813 Lp, Taja taja s

digi  

član od: 5.11.2003

sporočila: 3

12. nov 2003 13:32

Pozdrav, Mlinček za mleti orehe, lešnike trde sire, čokolado in še bi se kaj našlo je res super zadeva, verjetno pa se vam odpira zato, ker nimate dobro zaprtega. Klikniti mora. Dobra zadeva pa je tudi sesekljalnik za čebulo, papriko, paradajz itd. Tudi dobro se naredi smetana in pa majoneza. Kaj pa pravite o silikonskih pekačih, ki so prvovrstni za pečico ali mikrovalovno? Vse si lahko tudi ogledate na Ljubljanski tržnici v soboto 15-tega, pokazala vam bom kako se kaj uporablja in kaj se laho dobi ::zastonj.. za tiste ki se hodujete, da je predrago... Lepo se imejte in adijo v soboto digi

Alenka Š  

član od: 5.9.2001

sporočila: 194

12. nov 2003 14:06

Kakšna pa je cena mlinčka za oreščke? Lep pozdrav, Alenka

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

14. nov 2003 19:57

Cena mlinčka je 8.600 sit . LP Marta

ljvw69  

član od: 16.11.2003

sporočila: 2

16. nov 2003 21:28

ZA VSE DODATNE INFORMACIJE O IZDELKIH SE OBRNITE NA SVOJE PREDSTAVNIKE ALI PA POKLIČITE NA NAJBLIŽJE PREDSTAVNIŠTVO ZA TUPPERWARE V SLOVENIJI! LEP POZDRAV IN PRIJETNO UPORABO IZDELOKOV TUPPERWARE VAM ŽELIMO. MEGA

helenac  

član od: 3.4.2002

sporočila: 32

17. nov 2003 15:56

Moje izkušnje s posodo TW so odlične. Kupujem in uporabljam jo že cca 18 let. Vse posode, brez izjeme, perem v pomivalnem stroju. Zadnji nakup so bili noži in miška za brušenje le-teh. Izredna kvaliteta rezil in funkcionalnost miške odtehtajo ceno. Priporočam! Navdušena sem tudi nad stiskalcem česna, saj česna ni potrebno predhodno lupiti. helena čarman

hitro  

član od: 11.2.2004

sporočila: 1

11. feb 2004 13:41

SEM PREDSTAVNICA TUPERWAREA IN , KI OBVLADA RAZLIČNE KULINERIČNE SPRETNOSTI S POSODAMI TW. V KOLIKOR SI JIH ŽELITE OGLEDATI, PRIDITE NA PREDSTAVNIŠTVO V SOBOTO 6.3.2004 OB 9. URI ZJUTRAJ. TEMA KUHAJMO S POSODAMI TW V MIKROVALOVKI. LAHKO POKLIČETE NA 041-695-753 LP SIMONA PREDSTAVNIŠTVO JE PRI MALEM KAMNU 11 V LJUBLJANI SAVKOVIĆ SIMONA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti