Tupperware

a1307  

član od: 28.5.2002

sporočila: 18

tema odprta - 22. avg 2002 17:20 | ogledi: 26.139 | odgovori: 60

Lep pozdrav vsem skupaj, vem da ni tema ravno za tu, je pa povezana s kuhinjo.

Ali uporabljate kaj te posode? So res tako dobre kot jih opisujejo prodajalci?

Ali mogoče kdo pozna kakšnega posrednika?

Hvala za vse in lep pozdrav

Alexa

anazus  

član od: 4.1.2002

sporočila: 154

22. avg 2002 21:55

Jaz sem pred leti kupila en vrč za mleko in nekaj plastičnih posod za shranjevanje živil. Kljub zatrjevanju, da se plastika ne bo navzela vonja vsebine, se je zgodilo ravno to. Menim, da je danes na trgu že veliko dobre plastične posode po veliko zmernejših cenah. Lp Suzana.

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

23. avg 2002 7:27

Jaz pa imam dobre izkušnje. Mama je od nekod privlekla posodo za kruh in posodo za sir, takrat smo se ji dobrohotno smejali, kako si jo je nekdo privoščil s ceno. Potem pa je tisto kar ostalo in dobro služilo, še danes po desetih letih. Kasneje na neki predstavitvi sem uvidela, da je to Tupperware. Sedaj imam še nekaj manjših posodic in sem zelo zadovoljna z njimi. Posredniki se zelo vsiljujejo. Ko boš v svoji okolici našla nekoga, ki je imel ali sodeloval na predstavitvi, se posrednika ne boš več znebila. Lp, Mimi

Aja  

član od: 11.1.2002

sporočila: 142

23. avg 2002 11:28

Po moji oceni je odločno predraga. Mislim, da ni toliko bolj kvalitetna od npr. Curverjeve, da bi opravičevala takšno razliko v ceni. Je pa res, da imajo zelo uporabne in na oko prijetne stvari. Kar pravi Mimi glede posrednikov, imam podobne izkušnje. Lp, Aja

neznan uporabnik

24. avg 2002 11:55

V moji kuhinji ima Tupperware castno mesto, saj ga uporabljam ze kakih deset let. Prodajala ga je moja mama, tako da sem za vsak rojstni dan, novo leto in druge praznike dobila zmeraj za darilo Tupperware. Ne vem sicer tocnih cen, znano mi pa je da je drag.......ampak po mojem se splaca. Predvsem sem navdusena nad posodo za kruh, piskote, sir.....Pred dvemi tedni sem v hibih kupila hlebec domacega sira in ga spravila v Tupperware posodo, zdraven polozila kos prepecenca ki ga vsak drugi dan zamenjam, ker se zmehca, posodo vsak drugi tretji dan obrisem in sir je se vedno tak kot na dan ko sem ga kupila.....ne potemni. Tudi piskoti, recimo napolitanke, ki po par dnevih postanejo mehke, so se vedno dobre. Do zdaj se mi je samo ena posoda navzela vonja - cebule in sem jo morala vreci v smeti. Najbolj me pa navdusuje, da je vsa posoda po desetih letih se vedno kot nova, seveda ob pravilnem vzdrzevanju, kar pomeni da bova jaz in moj Tupperware skupaj docakala penzijo. Lp Vladimira Kalaba Vladimira

TIUBA  

član od: 5.1.2002

sporočila: 157

24. avg 2002 23:30

Imam ze zelo veliko posode Tupperware. Z vso sem zelo zadovoljna. Res pa je, da je draga. Alexa, pravite, da iscete posrednika. Septembra bom imela doma predstavitev te posode s posrednico in strankami-prijateljicami,sosedami, ki jih bom povabila in lahko se nam pridruzite.

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

25. avg 2002 16:11

Jest mam ogromno posod od Tupperware, saj sem ga tudi sama prodajala. Imam razne posode za hladiilnik, zamrzovalnik, shrambo, in vsaj 10 jis dnevno uporabljam. Sej so res drage, vendar tudi zelo uporabne saj so prakticno dozivljenske :). Se moj moz ki pravi da je plastika plastika, je nad vsaj 5 posodami zelo navdusen :) Jest mam priblizno ene 50 razlicnih posod od Tupperware :) pa cist vse rabim sicer ne vsak dan ampak vsaj 1x na teden. Marjeta Žniderčič

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

26. avg 2002 15:00

Hm, tudi jaz se pridružujem mnenju tistih, ki se jim zdijo izdelki Tupperware lepi in uporabni, a kljub vsemu nekoliko predragi. Moja mama je kupila veliko njihovih izdelkov in smo načeloma zadovoljni z njimi, vendar pa se je pri nekaterih posodicah, predvsem tistih za shranjevanje v hladilniku, izkazalo, da cenejše posodice iz supermarketa celo bolje opravljajo svojo nalogo kot Tupperwarove. Če nameravaš kupit njihove izdelke, potem ti svetujem, da se omejiš samo na zadeve, ki jih drugje ne moreš kupiti (recimo pripravico za ločit rumenjak in beljak, posodo za kruh....) ostalo pa po veliko dostopnejši ceni nabaviš v trgovini. Za lažjo odločitev pa še nekaj stvari, ki se pri nas niso obnesle, in nekaj takih, ki jih radi in pogosto uporabljamo. Niso se obnesle:- Posodice za shranjevanje s "sončnim pokrovom" - navzele so se barve pelatov in so sedaj rdečkaste in nič kaj lepe na pogled - komplet zajemalk, penovk itd. - spremenil je barvo in je blazno grd, kljub temu ga še naprej uporabljamo, ker je zelo funkcionalen. Penovke nekega drugega proizvajalca se ravno tako dobro obnesejo, a se niso "pogršale", čeprav so precej cenejše. - priprava za posipanje sladkorja v prahu - z njo se ne da posipati enakomerno, kar bi od te napravice človek sicer pričakoval Dobro se obnesejo: - posoda za kruh - pripravica za ločevanje beljakov in rumenjakov - nalepke za zamrzovanje - posodice za zamrzovanje - posode za shranjevanje piškotov - posodice za "razsuti tovor" (moka, drobtine, testenine..) -so fine, ker takoj vidiš vsebino lp, maja

Barbara Cuzak  

član od: 20.3.2002

sporočila: 108

27. avg 2002 12:51

Meni so te posode po obliki in barvah zelo O.K., imela sem že 2 predstavitvi, pri teh pa sem dobila 1 in 2 litrsko posodo za vzhajanje kavšenega testa. Pa vam povem, da so naravnost odlične, še vsako testo naj bo na otip trše ali mehkejše vzhajalo v prav super testo, vedno je enako testo. Prej sem potrebovala dobro roko, pa mi vedno ni uspelo. V posodi samo zamesiš s miksarjem testo, ga z roko dodelaš in zapreš posodo in postiš na sobni temperaturi dokler ne poči pokrov, tu je en minus, da traja tudi do 45 minut, da poči zato si ga pripravim vedno pred začetkom lakote. Drugače uporabljam še posode za razsuti tovor in začimbe, ter posodo za pečico in mikrovalovko tisto zeleno tamalo, pa so ful O.K. le cena je tako tako ...... draga Se strinjam vse njihove posode niso o.k.

Mirjana  

član od: 29.11.2001

sporočila: 15

27. avg 2002 13:29

a1307, če še vedno nimaš posrednice za posodo, mi piši na moj mail, pa ti dam številko moje posrednice, ki je iz Ljubljane.

gorenjka71  

član od: 19.10.2001

sporočila: 24

7. jan 2003 13:58

Tudi jaz sem predstavljala TW posodo, se prej moja mami. Pri nas smo vsi navduseni nad to posodo. Strinjam se, da je predraga. Tisti, ki pa pravite, da se katera posoda ne obnese...ste se mogoce vprasali, ce posodo uporabljate tako, kot so vam predstavniki na predstavitvi povedali?? Pri TW posodi je res pomembna pravilna uporaba, potem pa gre. Tudi jaz vem za predstavnice/-ke, ce koga zanima. Zasnezen pozdrav!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti