"kva dogaja"?

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

20. dec 2007 0:57

ok, ok dekleta ! ni bilo mišljeno tako, da se bomo scufale med sabo; se mi je , pač, zdelo umesno, da se tudi me malce organiziramo v nekakšno "fronto" ( in ni boljšega "orožja" od ažurne informacije ), ko pa je "nasprotnik" tako fenomenalno organiziran. me bi se konec koncev borile za svoje interese ( dobiti kar najboljše , zapraviti kar najmanj ), saj se tudi "oni" borijo za svoje ( prodati kar najdražje, nuditi kar najmanj ). tista ki je zraven , je zraven, tista ki pa ni, pa ,pač ni. vsaka izmed nas med nakupovanjem opazi kaj zanimivega, zelo ugodnega, zelo neugodnega.... pa tudi kako "natego", na katero je vredno opozoriti ostale. vztrajam na stališču, da več glav več ve, več oči več vidi, več nosov več zavoha ! GOSPAKATJA

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

20. dec 2007 3:28

Gospakatja vem kaj si želela s to temo in si super zadela. In tudi meni se zdi prav, da se medsebojno informiramo in s tem prihranimo na času in denarju. Lep dan in veliko se smejte

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

20. dec 2007 6:58

Kolikor zamolcanega, toliko izgubljenega, vprasati in obvescati se, ne stane nic. Dobra tema, morda manj naslov, ki meni ni razumljiv,tudi Rilmljanki ne.Gospa Katja, morda bi kazalo v naslov kaj dodati-spremeniti-ce se da? lucka

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

20. dec 2007 16:49

hoj! naslov je bil mišljen kot : kaj je novega, kaj se dogaja, kaj doživljate, a so kake spremembe? GOSPAKATJA

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

20. dec 2007 16:54

No, ni bojazni, da ne bi vedela, kaj v slengu poemni ta besedna zveza. Ampak prav čisto nič pa ne pove o tem, kakšna naj bi bila vsebina te teme, če naj bi ostala nekaj stalnega, ne le bežen komet.

Vsekakor pa tvoje pojasnilo naslov še bolj oddaljuje od zaželene vsebine. Vsaj po mojem mnenju, gospakatja.

rimljanka

Vali2  

član od: 25.3.2007

sporočila: 12

20. dec 2007 16:58

Morda res naslov ni najbolj posrečen, ampak tema se mi zdi zelo v redu. Več informacij kot imamo, bolje je oziroma bolje lahko izbiramo pri svojih nakupih. Če pač koga to ne zanima, naj ne bere, tudi jaz ne berem forumov, kjer razpredajo o pečenkah;) Andromeda

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

20. dec 2007 18:58

Nekdo je omenil čokoladni lom iz Kolinske - akcija in te zadeve - no pa lahko povem, da je taisti čokoladni lom v domači štacuni natanko tako poceni ali tako drag

 

rrr

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

20. dec 2007 19:08

Aja pa še to - dobro je včasih povprašat za kakšno informacijo oziroma bolje po kakšni izkušnji z določenim izdelkom, nikakor pa se mi ne zdi smiselno poročati ravno o vsaki stvari, ki nas zbode ali zmoti, saj bomo lahko počeli samo to - odločitev je itak vedno naša. Še bolj nesmiselno pa se mi zdi letat od centra do centra v lovu za akcijskimi cenami, saj ko potegnemo črto in prištejemo porabljeno gorivo in seveda čas, ki smo ga izgubili (ne porabili) se računica ne izide najbolje 

No pa še to: v kolinsko včasih zaide mož, saj mu je dobesedno na poti, ko šiba po Lj od stranke do stranke in nabavlja robo za našo štacuno.

 

 

Lep večer vsem skupaj 

rrr

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

20. dec 2007 21:02

Najcenejše plenice (pa sploh ne najslabše) dobite v Muellerju, njihova blagovna znamka! veverica

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

20. dec 2007 21:22

Veverica po koliko pa so? To me pa res zanima,ker jih bomo še kar nekaj časa nosili. balonka Sporočilo je spremenil(a) balonka dne 20. dec 2007 21:23:27

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti