Darilo za božič

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

tema odprta - 16. dec 2007 12:00 | ogledi: 22.207 | odgovori: 18

Naj se najprej predstavim sm hčerka od chappy-ja.Nevem kaj bi mami kupila za božič{nakita ima že preveč,uhanov pa ne nosi}.Zelo bi bila vesela kakšne super ideje!

Že v naprej,hvala za pomoč!

chappy

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

16. dec 2007 12:27

Pa se ti ne zdi, da bo mami tole videla in potem ne bo zanimivo Lep dan in veliko se smejte

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

16. dec 2007 13:37

če bo več odgovorov ne bo vedela nič,če ne pa ji lahko rečem naj ne gleda na to temo(saj malo posluša ko zve za kaj gre) chappy

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

16. dec 2007 16:44

Morda kak lip gloss (bleščilo za ustnice)? Najbolje prozoren. Ali pa kak CD priljubljenega glasbenika ali pa sama naredi miks pesmi, ki so ji všeč. Lahko ji podariš knjigo, ki jo že dalj časa želi prebrati, pa je v knjižnici nikoli ne dobi ... Kaj pa parfum, kaj za v kuhinjo, strgalo za avtomobilsko steklo z ovčko? Ali pa skodelico za kavo/čaj in zraven čajno mešanico ali pa kavo. Morda bi napisala, koliko denarja imaš na razpolago pa ti bomo lažje svetovali. Sporočilo je spremenil(a) Zara-Marisa dne 16. dec 2007 16:45:19

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

16. dec 2007 17:54

Imam približno 10eurov ker bova darilo kupila skupaj z očetom.In Zare-Marisa,hvala za veliko idej. Seveda pa mi lahko še pošilajate ideje chappy

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

16. dec 2007 18:49

Seveda je darilo oz.ideja tudi dražja,če je vredna take vsote. chappy

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

16. dec 2007 21:53

kino vstopnica, vabilo na čaj (s tabo, da bosta počvekali malo), mogoče pa plusek na kulinariki, če si ga želi :) Irena

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

17. dec 2007 18:51

hoj! ce imaš spretne prste ji kaj izdelaj sama. štrikan etui za mobi, šal in kapo, pelerinco... GOSPAKATJA

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

17. dec 2007 19:24

lahko tudi kaka svilena ruta, lahko jo tudi sama poslikaš, kake tehnike so zelo enostavne, so pa mame včasih kar navdušene nad tem (jaz si svoji nič od oblek ne upam kupit, ampak te rute si je pa sama zaželela, ko jih je videla, ko sem jih slikala)... Če se učiš kak inštrument, se lahko naučiš tudi kako skladbo, ki ji je posebno ljuba, lahko recimo vprašaš očeta, katera je njuna pesem in se to naučiš, recimo za obletnico poroke, ker do praznikov verjetno ne boš imela dovolj časa. Jaz sem se tako naučila en Chopinov valček za mamin rojstni dan in mislim, da je bila kar ganjena (ker je res težek;). Poglej, kaj rada počne: - če rada plete, ji kupi kako volno ali kake malenkosti za pletenje (igle za volno, sponke, ki držijo par petelj,...), - če rada pije čaj, zavijta z očijem v Cha v stari Ljubljani, imajo lepe čajnike, skodelice, škatlice za čaj in seveda lepo izbiro najraznovrstnejših čajev. Tam jaz vedno najdem kako darilo za svoje dva (res pa sta nora na čaj...) - če rada peče piškotke, bo vesela kakih novih modelčkov posrečenih oblik, pa kakega pekača, silikonskega čopiča,... - če rada ustvarja, boš imela lahko delo, ker so taki ljudje veseli česarkoli iz ustvarjalne štacunce;) (vsaj zase vem, da je tako;) - če šiva, ji kupi kako lepo blago, pa naj ga bo toliko, da bo lahko iz njega naredila tisto, za kar bi bilo blago najprimernejše (vprašajta prodajalko, navadno vejo, kaj se iz česa da naredit;) - če rada lenari, ji kupi kake tople copate in odejo za na kavč - če gre rada v opero ali balet ali na koncert, ji kupi kako karto za dan v tednu, ko veš, da nima kake telovadbe zvečer, recimo - če rada telovadi, ji kupi kako stvar za tja, recimo: gumo za na tla za raztezanje, ročke (uteži), trak za pot, če si upaš, magari kak dres, športni modrc... Še par poceni idej, ki pa so navadno neverjetno lepo sprejete (ji lahko daš za zraven, da bo še nekaj, kar ji boš dala čisto sama;): - domača vroča čokolada v kozarcu za vlaganje (teh imate gotovo dosti, pazi, da je čist in da ne smrdi po čem kislem), ki ga lepo okrasiš s krogom tkanine in trakcem - "gift in a jar", tako to rečejo angleži/američani, je pa fajn zadevica: v večji kozarec za vlaganje naložiš lepo po plasteh vse suhe sestavine za kako jed in dodaš navodilo za pripravo. Tako lahko zelo na hitrco scopra dobro kosilo ali posladek. Lahko narediš juho ali mineštro ali brownije (rjavčke) ali cookije (piškotke), mafine... - "darilni boni", doma narejeni in sicer za: masažo telesa/stopal/dlani, pomivanje posode/oken, sprehajanje psa (če ga imate in ga tudi ona sprehaja), to, da greš v trgovino, skratka, karkoli, kar bi si želela, da bi kdaj kdo drug naredil namesto nje (ni nujno, da sicer tega ne delate, samo da to dela tudi ona - potem se ji enkrat res ne da in vzame bon, ti to narediš namesto nje in strgata bon) - doma narejena knjižica, v kateri z očijem napišeta (vsak zase), za kaj sta ji hvaležna, kaj vama je všeč na njej,... - magnetki za na hladilnik: vlij v kak prisrčen kalup kak kvalitetnejši gips in pobarvaj vlitke ter nalepi magnetek na zadnjo stran... Veri

dascha  

član od: 31.8.2005

sporočila: 116

17. dec 2007 21:32

malo se spomni, če ti je mama kaj rekla, kaj bi rada imela. jst sem vedno pozorna na to, kaj hoče kdo imeti oz. kaj rabi, in mu potem to kupim. pri meni je pa letos nasproten primer: imam kup idej kaj mami kupiti, vendar ji vsega ne morem, tko da bom morala izbrati kaj najbolj rabi in da je samo za njo. če je tvoja mam sladkosneda ji lahko kupiš čokoladni fundi in čokolado zraven (dobiš ga že za 6 €), tko da se boste lahko vsi skupaj sladkali. ali pa tobico če jo rabi, mogoče bon za toplice ali masažo (bo še očka malo več zraven dal pa se bosta lahko šla skup razvajat), kakšno kuharsko knjigo (če rada kuha). dascha

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

24. dec 2007 13:38

Hvala za toliko super idej.Res sm izbrala nekaj vaših idej,in ji to kupila z božič. chappy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti