Čokoladna fontana

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

21. avg 2012 14:20

O,najlepša hvala bannanna .

Prodajalec na gospodinjskem oddelku žal ni vedel če jo sploh imajo in v navodilih ni bilo nič kaj določenega kaj oziroma katero uporabiti.Ker sem francoskega soseda pregledala čez in čez .Tako pri pudingih,praških kot pri čokoladah.Žal neuspešno.

Tako sem vzela čokolado v prahu in eno jedilno še za rezervo ;).

Res hvala,bom sporočila dalje,saj sem fontano kupila za darilo.

 

 

lp

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

evy_3  

član od: 31.7.2008

sporočila: 70

6. maj 2015 13:19

Pozdravljene kulinaričarke in kulinaričarji!

 

Zanima me, ali ima kdo mogoče čokoladno fontano, ki bi jo bil pripravljen dati v najem? Ne bi je namreč rada kupovala za samo eno priložnost.

 

Lp,

evy_3

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

6. maj 2015 21:42

Jaz imam le majhno, tisto lahko posodim, za par jedilnih cokolad :)

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

6. maj 2015 21:53

Živjo, če želiš ti jo lahko posodim, ampak je majhna (naenkrat ne moreš stopiti prav veliko čokolade). Uporabljena parkrat ob družinskih srečanjih na veliko veselje otrok: sveže in suho sadje+marmorni kolač+zraven razne mrvice, čokoladne ostružke.... So bili čisto navdušeni nad celotno pogruntavščino. :)

Saša

ssasha  

član od: 17.11.2017

sporočila: 16

30. nov 2017 8:51

Dodajam še jaz eno povezavo, kjer sem ravno videla majhno čoko fontano, pa še precej ugodna je bila. Kik prodaja izgleda da že prav vse :) 

ssasha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti