Montignacova metoda hijšanja

ribica 25  

član od: 14.12.2007

sporočila: 5

tema odprta - 14. dec 2007 14:47 | ogledi: 37.691 | odgovori: 138

Pozdravljeni!

Sem čisto nova tukaj na portalu in me zanima če ima kdo kake dobre recepte za montignacove jedilnike...ali pa kak spisan jedilnik točno po montignacu...sem na prvi stipnji njegovega hujšanja in se še malo lovim...vsake pomoči bi bila zelo vesela!

lp bojana

ribica 25

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

14. dec 2007 15:20

zgoraj je forum ločevalne diete, mogoče ti pride kaj prav katka

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

14. dec 2007 17:27

Najbolje, da si sposodiš v knjižnici ali pa morda kar kupiš knjigo Prehrana po Montignacu, ker je težko v par besedah povedati vse, kar bi rabila. daga

ribica 25  

član od: 14.12.2007

sporočila: 5

14. dec 2007 18:10

hvala za odgovore pa me zanima: draga:a to misliš knjigo:jem torej hujšam ali obstaja prav naslov:prehrana po montignacu? drugače sem pa na netu vidla da obstaja knjiga z njegovimi recepti. hej punce kaj pa kej izkušnje vaše v zvezi s tem? uspelo ali ne? jaz izhajam iz zdravstvenega vidika in se mi zdo to vterdu da spremeniš življ.navade in jih seveda celo življenje upoštevaš...je pa teško verjetno jap...vstrajnost je lepa čednost.... pozdrav ribica 25

ribica 25  

član od: 14.12.2007

sporočila: 5

14. dec 2007 18:13

rimljanka hvala sem že prej nekaj najdla od teh tem.... še enkrat hvala papa ribica 25

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

14. dec 2007 18:40

Ločevalna dieta in Montignacova dieta sta popolnoma različni dieti, zato se mi ne zdi da ji ponujate ločevalno, če se je odločila za Montignaca. Montignacovega načina prehranjevanja se lahko držiš celo življenje, ker je zelo zdrav način. Mene sicer moti da "ne smeš "krompirja, ki zelo praktičen pri pripravi jedi. Ribica 25 jaz imam knjigo z njegovimi recepti že leto in pol, nisem pa še nič skuhala, čeprav so recepti kar praktični. Tudi njegove diete se ne držim, sem pa enkrat poskusila in sem v enih dveh mesecih shujšala 4 kg. Pa še to, športni trenerji se strinjajo, da je edino Montignacova dieta, dieta ki je zdrava in učinkovita, kajti to ni dieta ampak način zdravega prehrnjevanja. Teka

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

14. dec 2007 18:53

ribica 25 je napisal/a:
Pozdravljeni! Sem čisto nova tukaj na portalu in me zanima če ima kdo kake dobre recepte za montignacove jedilnike...ali pa kak spisan jedilnik točno po montignacu...sem na prvi stipnji njegovega hujšanja in se še malo lovim...vsake pomoči bi bila zelo vesela! lp bojana ribica 25
Na tem linku najdeš vse o Montignacu http://www.box.net/shared/qac972g7sr Kristalka

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

14. dec 2007 19:09

Ribica, obstaja prav knjiga Prehrana po Montignacu, v njej so jedilniki in kuharski recepti, je drugi del knjige Jem, torej hujšam istega avtorja. Izšla je pri založbi Mladinska knjiga leta 2006. Cena pa je 24,95 evrov. daga

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

14. dec 2007 22:06

Ribica 25 meni je Ligojna poslala literaturo za Montignacovo dieto. Super baje. Ko sem do konca prečital, me je hujšanje minilo, ker so se ravno začenjali neki prazniki. Ppotem so bili novi, sedaqj je čas kolin, pa prihajajo nopvoletni prazniki, po njih bo treba malo pospravit dobrote ki bodo dozorele od kolin, pa kmalu pust in velika noč - zopet posebna priložnost, kako ne gre hujšanje skupaj z prazniki, in tako dlje. In je leto okoli in jovo na novo. Prebereš zopet knjigo in se zopet odločiš, da počakaš novih praznikov in novih kolin. Tako ti zopet hujšanje odpade za en semester. Matjaž

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti