Montignacova metoda hijšanja

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

16. dec 2007 17:16

S hujšanjem je pač tako - dokler ne pospraviš v svoji glavi tako, da ti naredi KLIK, ti ne pomaga nobena od tisoč in ene diete pa naj se ji reče kakorkoli. Če ti to uspe, potem tudi izgovori, ki jih našteva Matjaž, nimajo več nobene teže. Kristalka

nonica  

član od: 19.11.2007

sporočila: 105

17. dec 2007 7:58

Tudi meni uspeva tako, kot Matjažu. nonica

poka  

član od: 6.10.2005

sporočila: 29

17. dec 2007 10:03

Montignac je super zadeva. Jaz sem v dobrem letu po tej metodi zgubila 25 kg in to brez posebnih naporov, večino le s spremebo prehrane, ker sem za migat lena in vedno zmanjkuje časa(vsak izgovor je dober). Najprej sem prebrala, natančno, knjigo Jem torej hujšam in me je strokovno prepričala v veliki meri in sem si rekla zakaj ne bi vsaj poskusila, če bo bo če ne pač ne, saj ne bo prvič. In sem začela in je šlo krasno...jedla sem lahko do sitega, kar je pri meni ključno...če bi se morala bremzati pri količini in stradati bi kaj hitro vse skup opustila...Odkrivala nove zadeve...krompir so nadomestile polnozrnate testenine, pira, ajdova kaša, zelenjava na sto in en način, predvsem na žaru. In je šlo...kile dol, brez stradanja in hrepenenja po sladkem...ko me je zgrabilo sem jedla temno čokolado, suhe marelice, lešnike, orehe, jabolčne krhlje in me je minilo. Okus za sladkor se mi je tako izostril da mi je bila kava v službi ogabna. Zato sem si kupila še obe drugi Montignacovi knjigi: Montignacovi recepti in jedilniki od založbe Vale-Novak za 20,45 e in že omenjeno Prehrana po Montignacu od Mladinske knjige. Skuhala sem že kar nekja zadev, sicer pa če si dobro prebrala prvo knjigo in osvojila razmišljanje in koncept glikemičnega indeksa je možnosti res veliko, samo otresti se moraš miselnosti da mora bit ob narezku kruh in ob zrezku krompir . Tudi meni je veliko pomagal Marikin forum, ki je že zgoraj omenjen, tam so same strokovnjakinje v Montiju in ti bodo z veseljem vedno pomagale! Pa srečno, boš videla da se splača, ko snameš nahrbtnik z odvečnimi kilami kar poletiš!Lp, poka

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

17. dec 2007 14:53

Poka, si mogoče naredila tudi čokoladno torto, za katero je recept v Prehrani po M ontignacu? Jaz je nisem pa bi rada vedela kakšna je, saj piše, da je primerna za hujšanje in vzdrževanje telesne teže. Lp! daga

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

25. okt 2008 17:13

Iščem koga, ki se bo vštric z mano lotil Montignaca, da ne bom sama. tulka

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

25. okt 2008 17:19

To je zadnje dneve moje večerno branje. riba-ribica

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

25. okt 2008 20:09

Tulka... te smem nekaj vprašat?

Kam pa bi ti rada shujšala?

MM

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

25. okt 2008 20:19

V jezik, mm. tulka

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. jan 2009 15:13

Kaj zdaj tulka, gremo v akcijo s tem montignacom ali ne???

 

MM

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

4. jan 2009 17:12

daga je napisal/a:
Poka, si mogoče naredila tudi čokoladno torto, za katero je recept v Prehrani po M ontignacu? Jaz je nisem pa bi rada vedela kakšna je, saj piše, da je primerna za hujšanje in vzdrževanje telesne teže. Lp! daga
Daga, sem jo jaz, ne z namenom ločevanja, ampak iz firbca. Pa nam ni potegnila. peter

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti