Znanstvena fantastika

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

14. dec 2007 8:17

hoj! hvala, da se trudite, a glede na dejstvo, da je to zbirka kratkih zgodb, je čisto mogoče, da so bile te zgodbe v sedemdesetih "skupaj vzete" pod eno zastavo, kasneje pa se pojavljajo pod drugo. torej bo treba malce v roke prijet vse antalogije in brskat. ni vrag, da se bo vsaj kaj našlo! še 1x hvala za dobro voljo! GOSPAKATJA

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

14. dec 2007 9:12

GOSPAKATJA je napisal/a:
hoj! jaz sem sedaj, sicer, vsa skoncentrirana na "svojo" izgubljeno knjigo, a na štoparskega vodnika moram reagirati. to ni sf, to je klasika , ki bi jo morala mularija brat za obvezno branje ( če še obstaja )! GOSPAKATJA
Če ne bi Katja, bi pa jaz skoraj isto napisal. Bi pa vprašal, če mogoče kdo kupuje rabljene SF knjige preko interneta iz Anglije. Bi prosil kakšen že preizkušen link. lp

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

14. dec 2007 14:08

www.abebooks.co.uk V zadnjem letu so pa tako nabili postnine za Slovenijo, da se skoraj ze splaca iti enkrat na leto v London, da se napaseš na licu mesta. lp, proxima

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

14. dec 2007 14:52

ežoj je napisal/a:

proxima,

morda ti bo zanimivo:

http://www.knjiga.ba/Fantastika/sort/7d/page/1.htm

ežoj
Ful hvala, precej idej - ko bi se le braća bosanci odvadili piši k"o što govoriš... Mimogrede: ali si že bral Osmi poverjenik (v originalu ali v prevodu)?:)) uh, kaksen off-topic se razvija - boljse ga bi bilo nadaljevat v Kaj beremo... lp, proxima

paeonnia  

član od: 11.6.2007

sporočila: 54

14. dec 2007 17:34

Iskana knjiga mislim, da je Prodajalna svetov, ki jo je omenila že Proxima. Izšla je enkrat konec 70"s in je zbirka kratkih zgodb najboljših sf piscev. Izgled: majhna, rjava in rumena, zbirka Kondor, prevajalec eden od Gradišnikov. Vsekakor ena od naj sfjev v slovenščini. paeonnia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti