Torta metuljček

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

14. dec 2007 17:40

Hm... jaz sem vse vrečke kupila same zase, nič v kompletih. Vse sem kupila v pek. Vrhnika. Sem povedala kaj hočem delat, pa so mi mal pomagali. Nastavke tudi kupujem vsakega posebej. Ta za medvedka je majhen (ne kot običajni fi 8 za brizgano pecivo), in ima ful ful majhne luknjice. Jaz sem imela mojo prvo vrečko preveč odrezano, tako da sem morala kupiti novo. Masleno kremo pa ne smeš naredit z navadnega sladkorja, ker ne gre skozi luknjice in se mašijo najboljša varjanta je bila, ko sem delala s presejanim sladkorjem v prahu. In krema mora biti res zelo zelo dobro stepena.... Če te še kaj zanima kar uprašaj, da ne bom tukaj na dolgo in široko nakladala

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

14. dec 2007 21:38

Morska medvedka metuljček je res uspel je bil bel roza in rumen.Enkraten pa še dober,no zabava je pa tudi uspela,smo jo ravno dobro zaključili. leni1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti