Sladica za prednovoletno večerjo s prijatelji

lejča  

član od: 29.12.2005

sporočila: 30

13. dec 2007 15:17

Se strinjam z Jade, na kulinariki je toliko dobrih receptov, pa še mnenja imaš zraven. Odkar sem odkrila Kulinariko sploh ne iščem recepov nikjer drugod, še na kuharskih knjigah se je začel nabirati prah. Poišči kaj enostavnega, da ne izgubljaš časa po nepotrebnem, torta Nutela ali Noa sta super, pa čokol. kocke s kislo smetano od Jade, pa orehova rolada s kislo smetano, kokos kocke, .. Jaz vedno kaj prevažam, zato sem si kupila pekače, ki se pokrijejo, še nikoli se mi ni nič razlezlo, v poletnih mesecih pa pekač položim v mehko hladilni torbo, okrog pa plastenke z zamrznjeno vodo in je vedno super. Tudi v zimskem času, če je v avtu pretoplo in da ta kremasta sladica potem še kje na toplem stoji, vedno uporabim hladilko. lejča

vanilia  

član od: 20.4.2006

sporočila: 194

13. dec 2007 15:40

Sem se lotila pregledovat recepte, pa enostavno mi ne znese, nimam casa, jih je prevec! Po naslovu se dostikrat ne da razbrat kaj je, ce ni slikice, ga niti ne preletim (to samo sedaj, ko sem mrzlicno iskala, drugace preberem vse skrbno :P) Danes pa moram pecivo naredit ;( Tako da sem se odlocila, da bom naredila to "nemsko varianto" - po sestavinah sodec ne more biti lih slabo, bomo videli. Vsekakor bom porocala o rezultatu! ;) vanilia

vanilia  

član od: 20.4.2006

sporočila: 194

13. dec 2007 15:42

lejča: to ze vse preizkuseno ;) Sem iskala nekaj cisto drugacnega od vseh tvojih nastetih. Imam pa tudi sama doma "svojo osebno bazo receptov" - veliko iz kulinarike.net in pa moram povedat, da tudi obvladam peko, tako da mi je res manjkala samo ena hitra bozicna ideja - in da je nekaj novega in nekaj posebnega. vanilia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti