Koliko premorete tistih pravih prijateljev predvsem pa prijateljic

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. dec 2007 21:13

Joj kako sem lahko tole pozabila?

Imave s stano še enega virtualnega prijatelja, tudi s teh strani, se mi zdi, da smo na "isti valovni". Je pa ljubitelj mišk in expert za vlečeno testo na mizi brez prta, edini problem je, da je njegova lokacija državna tajna, ker se boji, da mu pridemo pojest burek in baklavo.

 

jade

funuk11  

član od: 30.10.2006

sporočila: 197

6. dec 2007 21:23

Ah moja zgodba o prijateljicah je pa ista,kot Dorotejinaa. funuk11

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

6. dec 2007 21:27

Jaz imam 4 prijateljice. Eno sem spoznala na faxu. Takoj sva se takoj ful dobro razumeli in sedaj je res ena najboljših oseb kar sem jih kdaj spoznala. Čisto vse si povemo. Do podrobnosti.... Res je mega. Druga je sošolka iz srednje šole. Imava malo stikov, ko pa se dobimo, ..... nas ne ločijo po par ur. In nimava skrivnosti. Včasih se dobiva še na msn-ju in kakšno rečeva. Tretja je prijateljica ki ji sicer ne povem vsega osebnega, mi pa je in mi še, fuuuuuuuul pomaga in svetuje pri moji hčerkici. Precej naju je povezala alergija na mleko pri moji hčerki in njenem sinčku Ko smo skupaj se imamo vedno fantastično. Pa še "moža" sta bila včasih sodelavca. Četrta je bila nekoč najboljša prijateljica mojega "moža", danes pa se z mano razume odlično, "možje" pa tudi najdejo skupno temo In spet... so naju zelo povezali otroci. Madonca saj imajo ta mala bitja posebno moč.... Odkar imam računalnik doma v dnevni, ogromno časa preživim na kulinariki ... Pa mislim da se bo še kakšna našla tukaj. Čutim pozitvno energijo do nekaterih Ker od ostalih 4ih ni nobena navdušena nad kuhanjem in ustvarjanjem, jaz sem pa rahlo obsedena. Aja obdarovanje.... ja jaz jih vedno navdušim z domačimi piškoti (ker jih same ne pečejo). Pa tudi če so povsem navadni so zelo vesele... Otrokom pa samo po eno čokolado (to je dogovor - hvala bogu). Ob rojstnih dnevih pa jim pečem tortice, če me seveda lepo prosijo E.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. dec 2007 22:11

Čuj, skrivnost pa taka. Sem pa someščan elaphus, bližje pa sem Jelenckovi. Sedaj je jasno, kje sem. Ko se prihodnjič odpravite na kak tečaj ( recimo o izdelavi barvnih mišjih ......... ) boste sigurno pristali pri meni.

Jaz, pa virtualen, svašta.

ežoj

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. dec 2007 22:13

jade

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

6. dec 2007 23:04

Moja prava prijateljica je moj življenski sopotnik, drugače pa so ostalo vse kolegice, so krasne ampak imam občutek, da more biti ena distanca. Hiter tempo življenja, različni pogledi in nestrinjanje hitro privedeta do spora. lp, pinka

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

6. dec 2007 23:36

Hvala bogu, za dobre prijatelje/ice!!!

Imam eno, s katero sva skupaj od najinega 6. leta, v dobrem in slabem. 3 zelo dobre prijateljice že kakšnih 10 let in eno prav posebno, zelo dobro prijateljico, ki jo imam zelo rada in za katero se lahko zahvalim kulinariki

....... in seveda, še enaga prijatelja,ki obvlada burek in baklavo,  ljubitelja in ................... 

stana

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

7. dec 2007 1:03

No ja, ni tako zelo tajna lokacija ljubitelja , res pa tja vodi kar nekaj ovinkov............... rimljanka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. dec 2007 7:39

rimljanka, ovinki niso ovira, drugače jaz ne bi imela nobene . Je pa zanimivo ali pa čudno , toliko let sem že v Lj, ampak v svoj krog razen ene sorodne duše, ki jo pa poznam iz bibilčne skupine, nisem uspela vključiti nikogar. Loni Makaroni

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. dec 2007 8:16

Tudi jaz ne.  Vsaj na tako razmerje, ki bi bilo dolgoročni in brezpogojno... Sploh pa ne ženske...   se nekako zadržujem z zelo dobrimi moškimi kolegi, nekako vedno naleti tako...  Sicer pa ne maram nekoga priklepati nase in obratno. Včasih se zgodijo zelo lepa razmerja, ki trajajo kratek čas, potem je prostor za nova...

Na internetu sem pa tudi spoznala in doživela že marsikaj...

lidka Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 07. dec 2007 08:46:34

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti