Kovinske škatle za piškote

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

11. dec 2007 11:35

Jaz imam škatle iz Eurospina.V njih so bili zelo dobri piškoti.Če daš na dno prtiček ponavadi ne pridejo rjavi.Danes pa je prišla reklama za Obi.V nih imajo kar lepe škatle,sicer nič posebnega za 1,99€ če imaš njihovo kartico.Dobiš jo takoj na informacijah.Njihov premer je 23cm.Sicer pa če obdarovancu škatla ali vsebina ne bo všeč,se kar priporočim zanjo.Saj veš,pdarjenemu konju,...... Imam pa tudi kar nekaj teh kovinskih škatel tudi od panetona,so kar velike,v njih gre tri kile čokolinota,mi jih tudi lahko napolniš,se nič ne branim,ziher jih ne bom dala naprej, anaeva

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

11. dec 2007 14:00

Ati zlati, tudi jaz ne maram plastike in tudi jaz najraje hranim piškote v kovinski škatli ki jih perem in niso nič zarostane. Imam pa precej TW ker sem ga dobila, ne kupila. Kot pravi anaeva se šenkanemu konju ne gleda....... Poleg tega pa se mi vseeno zdi, da je ta plastika malo boljjša kot pa kar nekaj. Pa še to, kovinskih škatelj je v prestolnici ta trenutek povsod dovolj. lp Vesna

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

11. dec 2007 15:43

Opažam da se tu dva gresta pink ponk.Nič zato,se mi zdi prav zanimivo.Vendar naj mi nekdo lepo prosim razloži kaj je to TW in pa Couervier ali nekaj podobnega.Nisem blond nisem v hlapih,bolj me firbec matra.Jaz se sploh ne spoznam na plastiko,ko jo potrebujem za kaj pospravit jo pač kupim.Ponavadi pogledam bolj to kako veliko rabim in pa seveda na ceno.Ko poči in se pošpkoduje,čeprav se ne spomnim kdaj nazadnje se je kaj pa vržem stran in imam vzrok za nov sprehod v trgovino. anaeva

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

11. dec 2007 16:08

TW in Curver sta pač dve znamki plastičnih izdelkov, prva na voljo le v prodaji po domovih, druga povsod dostopna. Bo dovolj? rimljanka

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

11. dec 2007 16:34

Čisto dovolj.Skratka plastika,najprej sem že mislila da je,.....Hvala anaeva

buruolan  

član od: 24.8.2002

sporočila: 66

11. dec 2007 19:13

katka lopatka, jaz sem pa v mercatorju kupila škatlo z davinci motivom, pa sem dobila samo dve škatli - ne pa tri!!!! Kako nas teli trgovci okrog prinašajo.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

11. dec 2007 19:30

Kja pa, če je kak mimoidoči kupec eno od škatel pač ukradel? Meni se zdi ta možnost veliko bolj verjeztna kot pa tvoj zaključek, buruolan.

Vsekakor je pa na ovojnini moralo pisati, koliko kosov vsebuje paket.

rimljanka

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 11. dec 2007 19:31:13

buruolan  

član od: 24.8.2002

sporočila: 66

11. dec 2007 19:46

ja lahko bi bila tudi ta opcija. Nisem niti razmišljala o tem, da so možne tri škatle - ker nikjer ni nič pisalo - ne na škatli, ne na ceni.

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

12. dec 2007 7:30

Tale pink ponk, Anaeva, je pogovor dveh, ki se redko srečata v živo in diskutirata in izmenjavata izkušnje na tem forumu. Nobenega prepira ali konfliktne situacije nisem videl v tem, temveč le različen pogled na skladiščenje kuhinjskih produktov. Različna stališča ali mnenja do nekega problema lahko sicer vodijo v prepir, vendar morajo za prepir biti tudi prave osebe. Menim, da sva z Reco debatirala na primeren način, ki je še daleč od pink ponka (prepucavanja ali prepira). Iz pik ponka pa lahko izluščiš tudi kaj koristnega, saj sva povedala kar precej koristnih informacij za tiste, ki jih ta "igra" zanima. Prijetno predpraznično peko vam želim. ati zlati

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

12. dec 2007 7:41

Buruolan, imeli so dve opciji škatel s tem motivom. En komplet sta bili dve, en pa tri...jaz sem kupila oboje . Tako da te po moje niso okol prinesli. rimljanka, ni bilo zapakirano, ampak kar tako. katka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti