Zbiranje krofov

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. jul 2008 13:22

S krofki ni nič in močno upam, da tudi ne bo. Negativna posledica krofkov bi bila, da bi vsi na veliko pošiljali prepisane recepte ali takšne recepte, ki so že v bazi, samo zato, da bi nabrali čimveč krofkov.

 

Verjetno Jernej misli enako, zato pa tega ni uvedel. Edino prv se mi zdi, da plačamo članarino in uživamo vse radosti naše KulSlo. Tudi Jernej ima zaradi nas ogromno dela in teh nekaj EUR, ki mu jih prispevamo je res le pljunek v morje.

Lep dan in veliko se smejte

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

17. jul 2008 13:54

Ah ja, če logično pomislim je tudi to ena varianta. Mogoče jih pa zbiramo in potem mesečno razglasimo "kuharčka meseca". to pa je tudi ena fajn zadevica, kaj?

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. jul 2008 14:33

jernej je napisal/a:
Krofi so problematični iz tega razloga, kot je Ata zlati napisal Potem bo močno padla kvaliteta receptov, ker bodo uporabniki "nabijali" in ne bodo več pisali iz srca. [jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
katka lopatka si pa res zasluži te krofke, ona pa tako na veliko ustvarja... Začetnica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. jul 2008 14:45

Ja tukaj so dileme res. Verjemite mi da ne gre za tehnekaj Plusov, ki bi jih tako podelili, saj bi bilo po drugi strani pravično do tistih, ki res veliko prispevajo. Ampak ogromno bi bilo pa negativnih učinkov ob tem Od tega, da bi nekateri pošiljali recepte samo zato, da bi zbirali, pa naprej. Kvaliteta prispevkov bi padla.

Je tudi ideja, da bi uredništvo precenilo, kdo nadpovprečno "bogati" kulinariko in se mu zahvali s "krofi", samo tudi to ni pravično, ker je težko popolnoma nepristransko. In potem bi drugi po nas, zakaj je pa x dobil, on(a) pa ne.

Skratka, zaenkrat sem se raje posvetil temu, da obiskovalcem nudim več kvalitetnih storitev kot pa krofom. Res bi pa lahko odstranil njihov zapis dokler tega ne končamo ali opustimo, da ni zavajanja.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. jul 2008 14:49

To, da bi padla kvaliteta, popolnoma razumem. Saj že zdaj kdo objavi kak recept, samo zato, da ga pač objavi in potem mamo bolonjskih špaget že na 1000 in en način npr. Jaz se pač ne spomnim sama kaj pametnega in ustvarjam po "navodilu" drugih. Kaj pa če bi glasovali kdo nadpovprečno bogati kulinariko? Morda bi bilo tako bolj fer. Sicer pa kakorkoli bo, bo se našel kdo, za katerega ne bo prav... No če bomo glasovali glasujem za katko... Začetnica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. jul 2008 15:18

Ja in potem se bo res lobiralo kot v politiki. Kdo ima več prijateljev na KulSlo

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

18. jul 2008 7:45

katka lopatka je napisal/a:
Uh, sem se pa tako namučila samo zato, da bi dobila krofe katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

 

In ti misliš, da ti verjamemo

Lep dan in veliko se smejte

Sporočilo je spremenil(a) Simona84 dne 18. jul 2008 07:46:05

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. jul 2008 9:20

katka lopatka je napisal/a:
Uh, sem se pa tako namučila samo zato, da bi dobila krofe katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Pa še glej kak sem ti jaz hotela pomagat, pa Jernej ni za... Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. jul 2008 9:21

jernej je napisal/a:

Ja in potem se bo res lobiralo kot v politiki. Kdo ima več prijateljev na KulSlo

[jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Morda bi pa eni bolj prijazni do nekaterih postali... Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti