Marelicni cmoki

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

tema odprta - 9. avg 2002 14:31 | ogledi: 5.584 | odgovori: 4

Je potrebna za pripravo RAHLIH marelicnih cmokov kaksna posebna zvijaca? Hvala za pomoc.

Danca

Mica maca  

član od: 29.7.2002

sporočila: 73

9. avg 2002 19:14

Pozdravljena! Sama marelične cmoke pripravljam iz skute in moram priznat, da mi vedno lepo uspejo. Je pa res, da moraš imeti nekaj občutka ko dodajaš moko, sja jih uničiš, če jo daš preveč. Kaj več pa ti ne vem povedati! Morda samo recept, če te zanima??? Kuharica Mica maca

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

13. avg 2002 13:06

Recept za marelicne cmoke s skuto me zelo zanima in lepo prosim zanj. Te dni sem jih ze skuhala iz krompirjevega testa in sem kar po obcutku v testo dodala precej kisle smetane. Bili so boljsi in zelo rahli, pa ne vem, ce zaradi kisle smetane ali zaradi pravilnega (malo)dodajanja moke. Danca

HALI  

član od: 3.9.2001

sporočila: 112

13. avg 2002 13:23

Poglej sem: http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=1896 Jaz sem pred kratkim delala cmoke po tem receptu in ni primerjave, veliko bolj so nam bili všeč kot iz krompirjevega testa in tudi veliko hitreje so pripravljeni. LP,Hali

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

13. avg 2002 18:35

a ni bila pred kratkim ena podobna tema za cmoke na forumu??? Se mi zdi, da sem tja dala recept za zdrobovo testo za cmoke. Poiščite, če ne, ga pa še enkrat napišem. lp, Irena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti