Sendviči

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

3. dec 2007 8:49

bina mislim da dandanes vsi tako živimo. Prav grozno. Sem študentka in je res fino ker imamo bone. In se mi ne zdi prav da za dijake ni nič poskrbljeno- pa prav oni bi potrebovali topel obrok. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

3. dec 2007 9:01

hoj, mi pa smo našega srednješolca "vtaknili" kar med osnovnošolce -za kosilo. na začetku se je upiral, potem se mu je pa fino zdelo, ker so jim mizo pogrnili in hrano servirali kot v restavraciji. pri nas se je to dalo ! GOSPAKATJA

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. dec 2007 12:59

Jaz ti zelo priporočam knjigo Sendviči od učil, sem jih delala fantu za v službo in sem naredila že vse sendviče in panine, skoraj vse bruskete in krostine, ostalo nama je še par burgerjev za naredit, amapk so dobri in vsekakor ne samo navadni. Zadnjič pa sem naredila enega iz knjige Sendviči, ki so bile zraven dnevnika, pa mu je bil tudi zelo zelo všeč. Moj lubi je namreč tudi nor na sendviče, predno sva se boljše spoznala, je bila to celo njegova najljubša hrana! Zdaj se je pa baje razvadil, tak on pravi;) Ampak ma še vedno rad sendviče. Aja, še en nasvet: v obeh knjigah so recepti napisani v principu za 4 osebe oz. za 4 sendviče, za odraslega moškega ali odraščajočega fanta pa bi jaz sestavine samo prepolovila, vsaj moj lubi je vedno pojedel pol, otrej v principu za 2. Res pa je, da ni tako malo dela s temi sendivči - navadno sem si zvečer pripravila, kar sem si lahko in zjutraj samo skup sestavila (ker sendvič res ne bo dober, če bo celo noč čakal se stavljen v hladilniku...), pa sem vseeno rabila 10-20 minut, da sem zadevo naredila... Ampak se splača. Veri

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. dec 2007 13:47

Kaj pa raznorazni ribji namazi? Zdajle sem ravno videla recept od sarabandeta, se mi zdi dober. Pa tisto, ko zmešaš tuno, inčune, mascaropne in pesto - to se super je v polnozrnati zadevi. Ali pa lososovi koščki v mascarponeju in zraven malo ingverja - in vse skupaj v korzuni štručki? Se mi pa zdi, da so tudi tekoči jogurti in rozine simpa prigrizek. Vendelina jr.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. dec 2007 13:50

Je marsikaj odvisno od (ne)izbirčnosti jedca, se mi zdi. rimljanka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. dec 2007 14:08

To je seveda res, vendar pa glede na to, da je sine sam rekel, da bi še kaj drugega poizkusil... se mi zdi, da se splača to zgrabit z obema rokama:) Moj ljubi ni maral lazanje, to, je rekel, da je najbolj zanič jed. NO, seveda se mi je zdelo trapasto, da bi še naprej tako mislil o tako fajni hrani in sem jo naredila - parkrat, različne. Hec je v tem, da je imel vse zelo rad, ribja lazanja pa je danes ena od njegovih top5 jedi... Veri

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

3. dec 2007 16:19

Jaz sem pa mislila,da samo pri nas na šoli ni urejena malica.Pri nas pride vse v poštev, kar je v hladilniku, samo če časa ne zmanjka, ker urejena pa mora bit, je potem rajši lačna do treh. lili_stef

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti