Damijan v sobotnem popoldnevu

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

11. maj 2009 14:31

a ker se ne strinja z vami? jau jau bannanna_v_slo ;)

kuharamater  

član od: 2.11.2006

sporočila: 32

11. maj 2009 14:44

mamamia je napisal/a:
Kakorkoli, v glavnem smo kure. mamamia
In mene potem obsojate.... ts, ts, ts No, pa da objasnim. Meni je to simpatičen izraz za ženski del populacije. Za moške bi uporabil tudi pernati izraz, "petelini". Tak pač sem. Občutljivke, zdaj pa kar v napad.... Sicer pa, nihče ne komentira mojih pripomb v zvezi z oddajo. Le zakaj neki....? In jaz se rad kregam....haaa, haa, haa..... kuharamater

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

11. maj 2009 14:47

Ojoj, spet se kregamo, ko v vrtcu! No, par oddaj sem gledala na internetu in če imam slabo kritiko, bo ta letela na TV. A nimajo nobenega editorja, ki bi jo porezal   , skrajšal in naredil gledljivo. Cela zadeva se vleče ko jara   , je dolgočasno in pogovori z gosti so, no boleči.

Drugače se mi pa recepti zdijo imnovativni in Damijan je prav luštkan. Kar se opreme tiče se je pa meni zdela Evropsko minimalistična.

 

Vanja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. maj 2009 14:53

kuharamater je napisal/a:
Sicer pa, nihče ne komentira mojih pripomb v zvezi z oddajo. Le zakaj neki....? In jaz se rad kregam....haaa, haa, haa.....

Zakaj bi jih pa morali? Ker tisti del o oddaji je čisto berljivo napisan, vse ostalo pa je pod nivojem. In fant, nauči se brati med vrsticami, mamamia je s svojimi besedami hotela nekaj povedati. Hedonist tudi že kako poglavje prej, pa še kdo drug.

 

 

Loni Makaroni

kuharamater  

član od: 2.11.2006

sporočila: 32

11. maj 2009 15:29

Loni je napisal/a:

kuharamater je napisal/a:
Sicer pa, nihče ne komentira mojih pripomb v zvezi z oddajo. Le zakaj neki....? In jaz se rad kregam....haaa, haa, haa.....

Zakaj bi jih pa morali? Ker tisti del o oddaji je čisto berljivo napisan, vse ostalo pa je pod nivojem. In fant, nauči se brati med vrsticami, mamamia je s svojimi besedami hotela nekaj povedati. Hedonist tudi že kako poglavje prej, pa še kdo drug.

 

 

Loni Makaroni [rozica]
Fant ??? Hvala, teta :::)))))) med vrsticami pa res ne znam, sploh ne tako globokimi....... Pa tudi ti ne, se mi dozdeva.... kuharamater

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

11. maj 2009 15:42

No, zaključite, sicer bom temo zaprla.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

kuharamater  

član od: 2.11.2006

sporočila: 32

11. maj 2009 15:57

Damjan - le tako naprej. Še asistentko malo bolj usposobi za kuhanje, pa bo! Se že veselim novih idej iz tvoje kuhinje... kuharamater

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. maj 2009 20:34

Med mojimi vrsticami ni kaj brati, mislim pa, da je, kot je napisala Rimljanka, čas, da se spet posvetimo Damjanu. In tu se strinjam s kharamaterjem, asistentke so bolj švoh kuharice, ampak saj vemo, da te so bolj za imidž, kuha itak Damjan. 

Bi mi bilo pa izredno zanimivo enkrat iz ozadja spremljati, kako take oddaje nastajajo, koliko je vmes spodrsljajev, razbite posode...

Loni Makaroni

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

11. maj 2009 22:17

par urc me ni tukaj, pa glasni postane sladki ... Je moglo bit pa dopoldansko danes močno... Ognjič

kuharamater  

član od: 2.11.2006

sporočila: 32

13. maj 2009 15:34

Ognjič je napisal/a:
par urc me ni tukaj, pa glasni [petelincek] postane sladki [muca]... Je moglo bit pa dopoldansko [sonce] danes močno... [sopeksrckov][zmesan] Ognjič [vrtnica]
Se pa krepko precenjuješ. Ampak saj nima smisla... Glasni [petelincek] ti pošilja pozdrav, draga [kokoska] . Zlahka lahko manjkaš še par urc... kuharamater

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti