Damijan v sobotnem popoldnevu

kuharamater  

član od: 2.11.2006

sporočila: 32

11. maj 2009 11:56

rimljanka je napisal/a:

kuharamater je napisal/a:
Ja kaj se usajate, drage pitke..... kuharamater

Ti tole žališ, kaj????

In pusti ostalim njihova mnenja, če je tvoja sodb o odajaji kot pač je, nilkjer ne piše, da mora biti od vseh enaka.

[nagelj] rimljanka - zasebno mnenje
Zanimivo, zanimivo. Meni očitaš, da ne pustim ostalim mnenja... svojega pa ne smem imeti, ali kako? Bom kar še enkrat prepisal TVOJE pisanje: "In pusti ostalim njihova mnenja, če je tvoja sodba o odajaji kot pač je, nikjer ne piše, da mora biti od vseh enaka." Ali jih morda ne pustim? Sem komu rekel, da nima prav? Sem koga sploh prosil, da se strinja z mano? Samo ogledalo sem nastavil. Besedna zveza "se usajate" je letela na vse, ki so cellnet-a napadle zgolj zato, ker se mu zdi, da je voditelj neprimeren. Vi torej lahko nekoga učite naj pritisne gumbek na daljincu, vam pa tega ne sme nihče reči? Bravo, bravo... morda pa bi veljalo prej malo bolj podrobno prebrati, ne pa, da se že pri prvem stavku ustaviš. Če je zate to žalitev, si res prava, eksemplarna pitka, sorry! aja, tukaj bi morali vsi samo hvaliti in imeti enaka mnenja....mmm, kako je dobro....mmm, kako so luštkani..... mmm, kako so simpatični..... mmmmm, kako odlične kuharice ste vse...mmmm, ooooh, in splooooh......in humor je dovoljen samo takšen, kot se vam dopade....skratka, idilična mala vasica blizu raja..... lepo prosim!!! toliko o tolerantnosti naših kuharic..... Torej? kuharamater

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

11. maj 2009 12:40

Kolega amater, ne vem zakaj, ampa imam vtis, da bi se srašno rad malo prepiral pa se očitno nimaš s kom in evo, pejmo mal na Kulinariko tam je kot nalašč za en fajt. No če se motim,se ti opravičujem nikakor pa ne morem mimo tvojih "pitk". No, to pa je malo žaljivo za ženski del kulinaričnega občestva na tem forumu čeprav ne vem natančno, kaj naj bi "pitka" pomenila. Predvidevam, da je ta beseda v tvojem besednjaku sinonim za perjad in če to je, potem nesramno namiguješ na neko splošno znano dogmo. Če je temu tako ti dam dobronameren nasvet, da se najinim kolegicam čim prej in iz srca opravičiš ter se pri tem zgovoriš na vpliv npr. luninih žarkov na tvoj nenaden in nič kaj prijateljski izbruh. Ker kolega amater, žalimo se pa na kulinariki ali pa kjer koli v civilizirani družbi pač ne. LP hedonist

_kekec_  

član od: 25.2.2005

sporočila: 230

11. maj 2009 12:40

ne, ne rabimo tvoje hvale, ampak zavedaj se, da smo tu sami POZITIVCI. _kekec_

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

11. maj 2009 12:43

kuharamater je napisal/a:
Ja kaj se usajate, drage pitke..... kuharamater

Tole je žalitev, te opozarjam, če prej nisi hotel dojeti, pa še uradno.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

kuharamater  

član od: 2.11.2006

sporočila: 32

11. maj 2009 13:00

Kar uživajte v svojem POZITIVIZMU... užaljenci (pardon, užaljenke). Očitno svojega mnenja, če je drugačno od vašega, ne smeš imeti. Lepa druščina.......Kaj hočete, vpliv luninih žarkov, ha, ha, ha... Uradnost, rimljanka, pa si kar nekam zatakni (za uho, da me ne boš obsojala...) in opozorilo tudi...pha! prihrani to za tvoje otroke!! kuharamater

kuharamater  

član od: 2.11.2006

sporočila: 32

11. maj 2009 13:02

hedonist je napisal/a:
Kolega amater, ne vem zakaj, ampa imam vtis, da bi se srašno rad malo prepiral pa se očitno nimaš s kom in evo, pejmo mal na Kulinariko tam je kot nalašč za en fajt. No če se motim,se ti opravičujem hedonist
Opravičilo sprejeto. Ker se motiš. Samo branil sem mnenje nekoga, tu se pa kar tresejo, če poveš svoje mnenje. kuharamater

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. maj 2009 13:25

Mislim, da se zaradi tu napisanih mnenj nihče ne trese, če so napisana na berljiv in razumljiv način. Sicer pa, če mene vprašaš (ali pa tudi ne), mislim, da cellnet ne potrebuje advokata, še posebej tako slabega kot si ti.

Moje skromno mnenje, tresenje ob branju nezaželeno.

 

In še nekaj - od moderatorja foruma se pričakuje neka stopnja uradnosti.

In še nekaj, tukaj pišemo vsi svoja mnenja, ne glede na spol, poklic in staž na forumu.

Loni Makaroni

kuharamater  

član od: 2.11.2006

sporočila: 32

11. maj 2009 14:01

"Sicer pa, če mene vprašaš (ali pa tudi ne), mislim, da cellnet ne potrebuje advokata, še posebej tako slabega kot si ti." RE: Hvala :::))))) vedno je lepo slišati konstruktivna mnenja... "In še nekaj, tukaj pišemo vsi svoja mnenja, ne glede na spol, poklic in staž na forumu."

Loni Makaroni RE: In samo to sem jaz naredil..... torej, kje je problem? kuharamater

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

11. maj 2009 14:29

Problem je v tem, da si bil pri svojem izražanju mnenj žaljiv - in  strinjam se s hedonistom, da si se sem prišel mal kregat.

rrr

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. maj 2009 14:30

V tem, da si napisal "pitke" namesto "pi . ke" (tretja črka je č), kot si verjetno mislil, ali pa "putke". Kakorkoli, v glavnem smo kure. In tudi slepa kura zrno najde, tako smo me našle tebe, prijazni možic. Dobrodošel pri izmenjavi mnenj. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti