Damijan v sobotnem popoldnevu

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

13. mar 2009 14:19

Tudi meni je Damjan ful bolj všeč kot pa tista Nigella. Njeni dolgi lasje mi nekako ne sodijo nad štedilnik, niti to njeno oblizovanje prstov in mešanje hrane z rokami. Najprej se dotika jajčnih lupin, potem pa meša z rokami po hrani. Ali je to higiensko? Pri Damjanu kaj takega ni. Je urejen in pazi na čistočo! Tudi to šteje pri gledanosti oddaj! lp rolada

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

31. mar 2009 20:04

To soboto je Damjan skuhal pirine rezance z zelo zanimivo pašto, kjer je uporabil suh paradižnik. Če se ne motim, so ti paradižniki za kupit marinirani v olju. Zanima me, če pozna kdo še kak drug - kakršenkoli - recept, kjer bi lahko uporabila tak paradižnik. Klea

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

31. mar 2009 20:43

Meni je bil pa namaz s skuto in regratom všeč, sem ga takoj naredila (malo po svoje sicer) in ga bom še.

rimljanka - zasebno mnenje

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

1. apr 2009 7:22

Rimljanka jaz sem ga tudi naredila - tudi jaz sicer malo po svoje.. ampak mi je všeč. Včeraj sem pa še "teranov" kruh, ker refoška nisem imela. Zelo zanimiv okus in seveda izgled. zima13

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

2. apr 2009 9:29

katti najlepša hvala za pomoč. Bom poskusila malo sklombinirat recept ali dva. Klea

PetraMici  

član od: 18.1.2009

sporočila: 5

30. apr 2009 13:41

No tudi meni je ta oddaja zelo všeč in tudi Damijan,ki je zelo simpatičen.Všeč mi je ko kuha dela to z veseljem in tudi gostom pusti,da mu pomagajo,DAMČI SUPER SI. PetraMici

kuharamater  

član od: 2.11.2006

sporočila: 32

11. maj 2009 9:57

Ja kaj se usajate, drage pitke..... Ravno tako kot cellnet-a poučujete o gumbku na daljincu, velja za vse vas, da imate na desni strani ekrana drsnik, s katerim zlahka zdrsnete navzdol po ekranu, ne da bi prebirali stvari, ki vas ne zanimajo. Cellnet je pa samo svoje mnenje povedal. Ga ne sme? Je to tukaj rezervirano samo za vas, drage pitke? Edine zveličavne? No, no, no... Sicer pa še moje mnenje o oddaji (ni nujno, da ga berete!): Odlični recepti, domiselna priprava, odlično "komponiranje" sestavin. Kot mnoge, pa tudi mene moti premalo opreme. Predvsem pa mi gre na živce asistentka, ko s konico skorajda mesarskega noža reže (beri: drobi) papriko (in druga živila), da postanem ves nervozen. S tako asistentko si lahko pomagaš kje drugje, ne v kuhinji (no, ja, pri kuhanju...:))) Pa kaj je res ne morejo naučiti malo odločnejših gibov, rezov, mešanja, obračanja... po tolikem času bi se pa res lahko že kaj naučila. Suma sumarum: ideja dobra, oddaja slaba, vsebina prebavljiva, asistentka katastrofa (v kuharskem smislu - da se ne boste feministke takoj usajale!) Kuhar - mojster! (debel ali ne, čisto vseeno in nepomembno) kuharamater

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

11. maj 2009 10:15

Ojej, no..., rožo si popravi, da boš lepi, kot ta od našega slikarja Bojana Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

11. maj 2009 10:35

kuharamater je napisal/a:
Ja kaj se usajate, drage pitke..... kuharamater

Ti tole žališ, kaj????

In pusti ostalim njihova mnenja, če je tvoja sodb o odajaji kot pač je, nilkjer ne piše, da mora biti od vseh enaka.

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti