Damijan v sobotnem popoldnevu

Z Damijanom  

član od: 2.4.2008

sporočila: 4

7. apr 2008 9:51

Lep pozdrav! Hvala za vaše odzive in moram reči, da smo zelo polaskani, da nas uvrščate takoj za Jamieja Oliverja in da Damijana gleda tudi ati, ki je antikuhar! Tigris - pica s polento je fantastična! Vsekakor vredno izvedbe, saj smo jo pripravile že vse v našem uredništvu in se strinjamo, da je okusna in enostavna. Pa še vsakemu uspe, ne glede na kulinarično predznanje. ( V katerega v vašem primeru nikakor ne dvomimo :))) Katti - krasno, da ste se lotili tuninega namaza in Plesne pravljice - res je zelo okusna torta, priporočamo vsem sladkosnednežem :))) Damijan vam vsem pošilja pozdrave! Zadnjo oddajo Z Damijanom pa si lahko, če želite, ogledate na spodnji povezavi: javascript:search_play("ava2.13409909"); In brez skrbi, tudi naslednjo sezono bomo z vami! ustvarjalci oddaje Z Damijanom (Tanja, Maruša in Anka)

Z Damijanom  

član od: 2.4.2008

sporočila: 4

7. apr 2008 10:29

Še enkrat lepo pozdravljeni! Smo odkrili še drugo stran foruma :))) Glede ponovitve oddaje Z Damijanom: Damijana lahko še enkrat gledate v soboto, na drugem programu TV Slovenija ob približno 24.00 in pa tudi v ponedeljek, na drugem programu, ob približno 11.00 (Ure ponovitev se prilagajajo glede na program). Damijana pa lahko vedno pogledate na spletni strani: www.rtvslo.si/sobotnopopoldne/zdam Tam je arhivirano zadnjih 10 oddaj, ča pa pogledate pod arhiv napovednikov in pritisnete na tipko "več", boste našli tudi recepte. Hvala tudi za kritike, se bomo potrudili, da bomo čedalje boljši. Lep kulinarični pozdrav, ustvarjalci oddaje Z Damijanom

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

7. apr 2008 10:41

narda je napisal/a:
Oddaja je super; sploh, če so zraven gosti, ki tudi sami znajo kaj skuhat. Edina stvar, ki me moti, je pretirana uporaba pomanjševalnic; malček oljčeka, peteršiljčka, poprčka itd. ... ne vem ali sem samo jaz tako občutljiva, ampak proti koncu oddaje je že prav moteče in me čisto znervira. narda
Joj jaz tudi pomanjševalnice uporabljam. Mogoče grem tudi jaz komu na živce pa mi ne upa rečt. No jaz večina rečem česnek, čebulček pa je to to. Začetnica

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

7. apr 2008 16:35

Mislim,da ste zadeli žebljico na glavico s to kuharsko oddajo.Všeč mi je, ker ste vsi tako mladi in spontani, Damijan pa je sploh nekaj posebnega, ne samo zato, ker je Primorec kot sem tudi sama. Je res simpatičen in preprost dečko, ki se zna lepo vesti v vsaki situaciji. Tudi gostje niso od muh, vsak pove še kaj svojega in lepo zaokrožena oddaja je tu. Vesela sem, da boste tudi v bodoče še z nami, upam da ne boste postali predragi in odvečni, kot je postalo že veliko kvalitetnih oddaj. Mislim, da bi pri vsaki ukinitvi dobre oddaje morali sodelovati tudi mi, plačniki RTV, ne pa da se oddaja ukine, ker se je pač nekdo nekomu zameril. Recepti so pa sploh nekaj posebnega: preprosti, hitri in ne pretirano dragi. Za vsak okus nekaj !Le tako naprej! Lep sončni pozdrav iz Vipavske doline! daga

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

9. dec 2008 15:15

V zadnji oddaji je Damijan postregel čaj. Od katere firme je čajni servis oziroma kje se ga da dobiti. Zanima me tisti okrogli-polkrožni s čajnikom.

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

25. dec 2008 9:46

Ali se mogoče katera spomni recepta iz Damijanove oddaje "Svinjska ribica v listnatem testu? Mi je bil zanimiv, pa ne vem točno vsega postopka. Lp zoja2

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

15. jan 2009 15:37

To sporočilo je namenjeno avtorjem oddaje Z Damijanom oziroma tistim, ki pišejo sestavine, ki se prikazujejo ob robu ekrana: deciliter se okrajša dl in ne dcl. Več o tem je napisano na strani http://sl.wikipedia.org/wiki/Liter

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

16. jan 2009 9:57

Evo še moja ocena. Damjana občasno gledam, no ja , ni glih Jamie , je pa čisto simpatičen. Ker je Primorec mu tisti "malček" povsem pristoji, sicer pa te besede ne morem slišati od ne-Primorcev ker se mi zdi prehudo spakovanje. Njegovi recepti so včasih precej naivni,taki na hitro skup znešeni ampak saj veste kako gre tisto okusih. Tudi gostje ki jih ima so včasih bolj tako-tako sicer pa je oddaja posneta dobro, z občutkom ,kar je pohvalno. Čisto simpatična je ta reč in lahko na izi zapraviš pol ure časa pred televizijo nekih presežkov pa žal nima. LP hedonist

sa_ sha  

član od: 10.12.2008

sporočila: 113

16. jan 2009 10:08

Damijana z mami redno gledava.. Sama večkrat sicer gledam na internetu,ker me ponavadi ob sobotah ni doma.. Osebno mi je res všeč. Vse pove tako enostavno, pove tudi vse trike in s čim lahko kakšno stvar nadomestimo..skratka pomisli na vse :) Sama sem preizkusila že več njegovih receptov in prav vsi so uspeli..tako ali drugače :) Nazadnje sem pekla ravno krompir iz zadnje oddaje- polnjen s čebulo in pršutom...mmmmmm..odlično ;) Skratka Damijan, le tako naprej ;) Lp, Saša sa_ sha

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

16. jan 2009 12:30

Enkrat je pripravil čičerko in rekel, da ima potem okus, podoben kuhanemu kostanju. Se kdo spomni, kako je to naredil?

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti