Damijan v sobotnem popoldnevu

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

2. apr 2008 14:16

Tudi meni je všče ta oddaja. Sem jo pozimi bolj spremljlala, ko so kratki dnevi in smo bili bolj doma, zadnje čase pa je več ne morem, ker smo ponavadi tak čas še zunaj. Včasih jo ujamem pri ponovitvi v poznih nočnih urah. Mi pa ni čisto jasno, kaj dela zraven "gospodična" s kamero , mi ne potegne . zvezdica55

tinar  

član od: 19.10.2006

sporočila: 17

2. apr 2008 14:27

Meni je oddaja super, vedno jo gledam, ce ne drugace pa ponovitev. Edino kar mogoce malo pogresam je kaksen vegetarijanski recept vec. Damijan je izredno simpaticen in tudi meni je vsec ta njegov primorski naglas. Le tako naprej in veliko uspeha. tinar

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

2. apr 2008 14:32

Kdaj je ponovitev te oddaje? lp rolada

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

2. apr 2008 14:36

Jaz jo včasih ujamem tam okrog polnoči v soboto, na 2. programu. zvezdica55

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

2. apr 2008 15:06

Se pridružujem pozitivnim mnenjem. Damijan je simpatičen, preprost, sproščen,... Tanja, ki ga spremlja z mini kamero isto, prav luštna je v vseh pogledih. Recepti so zanimivi, razlaga še bolj. Najbolj mi je všeč, ko imajo gosta, je bolj pestro. Včasih še gost kaj zanimivega pove tako o sebi kot o "kuhi" (kot prejšnjič Katarina Venturini, še Damijana je presenetila)... Niti slučajno pa mi ni všeč, ko gosta "nadomesti" druga Tanja (ki sicer vodi Labirint) - za oddajo se sicer "oboroži" s podatki (slabo odigrana slučajna vprašanja), toda vidi se, da nima izkušenj, pa daje vtis, kot da ona uči Damijana on pa prav po kavalirsko to prenaša. Sicer pa je koncept kuharske oddaje super. Glede časa se ne bomo nikoli uskladili (sedaj, ko se bodo dnevi daljšali pa sploh). Morda bi bila ponovitev ob bolj razumnem času. Enkrat sem prvi termin krepko zamudila (ujela zanimiv konec) in potem sem revček prav čakala (okoli 24. ure je bilo), ker sem hotela videti vse. Pozdrav, Lipa

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

2. apr 2008 15:30

Lipa je napisal/a:
Enkrat sem prvi termin krepko zamudila (ujela zanimiv konec) in potem sem revček prav čakala (okoli 24. ure je bilo), ker sem hotela videti vse.

 

Za takšne primere imam pa jaz vedno prazno videokaseto v rekorderju (da slučajno kaj ne zamudim). Ziher je ziher

Lep dan in veliko se smejte

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

2. apr 2008 16:49

Super oddaja, Damjan zelo sproščen in z veliko uporabnimi nasveti, tudi jaz padam na primorski dialekt. Sem že kuhala po nekaj njegovih receptih (npr. svaljki ali njoki z žajbljem, zrezki s kislo smetano in parmezanom, pa še nekaj drugih jedi). Če slučajno nimam časa v soboto gledati oddaje jo pogledam na internetu. Meni sta tudi obe punci v redu. Adrijanam

narda  

član od: 1.4.2008

sporočila: 2

3. apr 2008 8:58

Oddaja je super; sploh, če so zraven gosti, ki tudi sami znajo kaj skuhat. Edina stvar, ki me moti, je pretirana uporaba pomanjševalnic; malček oljčeka, peteršiljčka, poprčka itd. ... ne vem ali sem samo jaz tako občutljiva, ampak proti koncu oddaje je že prav moteče in me čisto znervira. narda

tigris  

član od: 9.5.2007

sporočila: 261

3. apr 2008 9:52

Narda, tudi jaz sem alergična na pomanjševalnice - nasploh, v receptih pa še posebej. tigris

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

3. apr 2008 10:34

Damijam je zakon! Mi ga vsi gledamo ob sobotah.

Anja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti