Damijan v sobotnem popoldnevu

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

tema odprta - 2. dec 2007 15:09 | ogledi: 36.079 | odgovori: 253

Čao!

 

Kdor gleda, bo že vedel za kaj gre.

Najprej moram pohvaliti to oddajo (sicer ne vem kako se imenuje, Kuhajmo z Damijanom, mogoče?), predvaja se pa v sobotnem popolnevu. Sem jo že parkrat gledala in sem presenečena, mi je res všeč. Boljša je kot tista prejšna. Mislim, da se piše Babič. Všeč mi je tudi to, ker je mlad pa tak prijazen in pusti gostu, da kaj sam naredi iin ne deluje tak kot, da bi bil štedilnik samo njegov. Ali jo gleda še kdo?

Malo sem preslišala kako je na zadnje naredil čičiburger in tisti sladico iz jagod, ali kdo ve? Pa še to, je kdo že kaj naredil po njegovem nasvetu? 

katti

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

2. dec 2007 15:15

Jah, ko nastane težava je treba najprej na Kulinariko.... mal pojamrat.....

Hi, hi, sem pol mal pobraskala pa sem našla na netu:

 http://www.rtvslo.si/sobotnopopoldne/zdamijanom.ph

 

Upam, da ne bo kaj narobe, da se ne bo kdo razburjal. 

katti

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. dec 2007 17:04

Meni je ta kuharija všeč, voditeljica pa kakor katera, Damjan je sproščen, preprost, enostavno pove (včeraj je rekel, da so hruške ravno tako dobre, pa vedno dostopne in cenovno dostopne), ko je delal jagode s čokolado. To mi je bilo všeč, saj jagode sredi zime res niso ne vem kaj.........jih je pa vzel zaradi gosta in asociacije na pesem.........

Se mi zdi, da jekuharija preprosta, res uporabna tudi doma. Glas napovedovalca včeraj (ki je na koncu vsake jedi prebral recept) me je pa spomnil na reklame iz Top Shop ali kaj je že. Škoda, nič kaj prijeten glas.

rimljanka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. dec 2007 18:42

Meni je pa najbolj všeč  Damjanova " primorčšina ". ežoj

Z Damijanom  

član od: 2.4.2008

sporočila: 4

2. apr 2008 10:28

Lep pozdrav! Žal smo pozno odkrili to temo na forumu, vendar pa smo zelo veseli, da oddajo Z Damijanom spremljate. Še bolj veseli pa smo, da vam je Damijan in recepti, ki jih pripravlja, všeč! Ste že kaj pripravili po njegovih receptih, vam je uspelo? Damijan vsem uporabnikom in uporabnicam foruma pošilja prisrčne pozdrave! In ne pozabite v kuhinji kdaj tudi improvizirati :)))) ustvarjalci oddaje Z Damijanom

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

2. apr 2008 10:37

Če se le da, spremljam kuhanje z Damijanom. Odlična oddaja! Čestitke! Je pa res, da ko nam je nekaj všeč, kar prekmalu izgine iz programa. Le glejte, da tokrat ne bo tako! LP rolada

tigris  

član od: 9.5.2007

sporočila: 261

2. apr 2008 11:16

Tudi meni je zelo všeč, tudi zaradi primorskega narečja. Od vseh kuharskih oddaj je ta takoj za Jamiejem - to naj bo kompliment. Pa pred leti mi je bila všeč Čari začimb. Načeloma še nisem kakšne jedi skuhala v verziji kot je bila prikazana, poberem pa kakšen detajl, finto, ki jo lahko uporabim tudi v kakšnem drugem kontekstu. Edino tista pica na podlagi iz polente čaka na izvedbo. Pozdrav ekipi in veliko ustvarjalnosti vam želim! tigris

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

2. apr 2008 11:31

No, ravno v soboto sem razmišljala, da moram pohvaliti to oddajo in ta tema je prišla kot nalašč.

Za razliko od marsikaterega kuharja, ki so jih gostili v raznih oddajah, mi je Damijan preprost in odličen. Super, ni kaj.

 

Sem pa zadnjič gledala tudi 10ko (ali kako je ime oddaji), pa se mi je zdela živ polom. Preveč afnanja.

Sonja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

2. apr 2008 11:59

Tudi nam je Damijan zelo všeč. Vsako soboto ga gledamo, še ati, ki je čisti antikuhar ga z veseljem gleda in se mu zdi neznansko simpatičen. Naraven, prijazen, preprost fant, pa še odlično zna kuhat! Kar rad ga moraš imet, pa še očara s svojo primorščino. Skratka, meni je Damijan fant od fare Desetko tudi gledam, pa mi ima tip ki kuha tako antipatičen glas, da ga prav težko poslušam. Saj oddaja ni slaba, ampak voditelja mi nista preveč pri srcu. saš

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

2. apr 2008 12:54

Najbrž ti ma antipatičen glas,ker ga največkrat slišiš v reklami za Top shop) unga od desetke mislm :D evagirl

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

2. apr 2008 13:05

No jaz sem že delala Plesno pravljico, če se je receptu tako reklo. To je odlična torta, njam, najm... Recept mi je poznan že od prej.

Tunin namaz je fin, tudi z malo inprovizacije....

Bom pa sigurno še kaj poskusla, le tako naprej!

katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti