Kako obarvati kokos ??

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

1. dec 2007 12:27

Štorklja, ni za kaj   Veseli me, da si pravočasno dobila in so tvoja ušesa rešena

 

Punce, teli okraski in modelčki za panje se dobijo v Bosni. Mene z njimi zalaga moja draga sestra. Dobijo se v vsaki malo večji trgovini, vendar imajo v trgovinah po kos ali dva tako, da moja sestra obrede par trgovin, da mi nabere robo. Panji se tudi pri njih težko dobijo in so prav presenečeni, ko hodi sestra vsake tolk časa spraševat, če jih imajo. Pravijo, da to ne gre tolk v promet in da prodajo 3 na leto in jih tudi ne nabavljajo tako pogosto. Po deklaraciji sodeč so okraski uvoženi iz Srbije in so zelo, zelo lepi (vsaj meni) in tudi cena je ugodna, okoli 3, 4 evre približno. Verjetno bi se v Srbiji dalo dobit še ceneje. Škoda, da kaj takega nimajo pri nas. Nekaj zaloge imam tudi doma tako, da če bo katera želela, ji kakšnega odstopim. 

 

 

stana

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

1. dec 2007 14:05

Loni,  zahvali se tistim tvojim dobro obveščenim virom. Z jade sva se strokovno posvetovale ter pregledale zaloge in soglašave, da lahko dobiš malo črne barve  Kontaktna oseba sem jaz

stana

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. dec 2007 14:55

Saj je moj dobro obveščeni vir tudi povedal, da je pri eni izmed vaju dobil barvo, pa je včeraj obrnil pol bajte okoli in je nikjer ne najde, . Upam, da mu je niso miške snedle. Hvala

Drugače je pa res tole z modelčki za panje. Ko sem jaz naročala sodelavki modelček za panje, je njena tašča morala naročiti zadevico in je trajalo kak mesec, da je prišla do dveh modelčkov - na tržnici v Beogradu. Morda pa bi lahko jaz še to sodelavko porabila še za kaj drugega.  Hvala še za ta namig

Loni Makaroni

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

1. dec 2007 17:52

Tale vir še zmer išče, , pa malo še samo sebe zdraven... lidka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti