Ideja za torto

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

17. jan 2008 18:40

ojla, hvala za slikice, ideje so dobre. Tistele vrvice bom zagotovo uporabila. Še ribica pa bo večerja, ha, ha. Pri nas pa ribarimo običajno kot v tistem vicu v ribarnici: Pa vržite mi dve postrvi prosim, da jih bom ujela." Taka ribičija tudi prav pride, če ni nič boljšega na vidiku. Rojstni dan je šele februarja, tako da imam še malo časa, da naberem vse rekvizite, ki bodo pristali na torti-čolnu. Ja, tole s čolnom je res hecna stvar. Imamo dva pogoja, ki sta očitno težko uresničljiva: moral bi biti poceni pa registriran na Hrv., da nam ga ne bi bilo treba voziti gor in dol ali na novo urejati papirje. Čisto navadno pasaro bi vzela, da bi lahko hodila/se vozila lignje in ostale dobrote lovit. No ja, enkrat bo že. lp, župca

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

17. jan 2008 18:47

Tudi jaz moram spečt torto, za strica ki bo praznoval 70. rojstni dan. Vem da mora biti velika (verjetno bo pravokotna), kakšna pa naj bo, pa ne vem še....ne ker ne bi imela idej, ampak zato ker je v bazi tolko receptov da se je težko odločit Fajn bi blo da ne bi bla pretežka (ne za delat, ampak za jest ) in presladka, ker bojo na zabavi starejši ljudje, ki se mi zdi, da majo rajši bolj lahke slaščice... pa tud izgled je bolje, da je bolj umirjen......ne vem no.....upam da pade kakšna ideja. hvala za pomoč že vnaprej, lp saš

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

17. jan 2008 19:54

oooo kako so čudovite. Vse čestitke avtorici. magnolija

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

17. jan 2008 19:58

spagon - jaz za starejše naredim skutno torto. Jo ful pohvalijo in se jim zdi dobra, ker je sočna in ne ful sladka. Moja nona sploh noče druge E.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

17. jan 2008 20:02

Hvala morska medvedka....sem imela v mislih kaj takega, pa še malo sadja zraven....da bo sočna... lp saš

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

20. jan 2008 11:23

LENČA je napisal/a:
Tudi jaz iščem idejo za torto. Naredila bi rada torto v obliki gusarskega zaklada. Ker nekatere to zelo dobro obvladate, vas prosim za pomoč. Naredila pa bom Nutella torto, tukaj ni dvoma. LENČA

 

Tale torta je zelo lepa.

 

 

Stana, sem jo malo zmanjšala, je še bolj lušna, se strinjaš? In ne zameriš? stana Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 20. jan 2008 13:32:48

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti